Rahim filmi

dryod

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
206
38
31
Merhaba! Bugün rahim filmi çektirdim doktor rahim şekline t şekilde dedi ve ameliyat önerdi ameliyatın zararı var mı bilmiyorum t şeklinde olup ameliyat olanlar ve hamile kalanlar oldu mu aranızda ayrıca tüplerim de tıkalıymış bugün açtı. Bilgilendirirseniz sevinirim

Rahim filmini anestezi alarakmı çekildiniz yoksa anestezi almadan mı nasıl geçti filim süreciniz ağrınız oldumu

anestezi almadan oldum öncesinde buscopan iğne vuruldu ilaç girdikten sonra evet şiddetli bir ağrı oluyor bir an önce bitsin istedim sonrasında da yarım saat kadar devam etti ara ara kanama oluyor. Adet sancısından bir tık daha sancılı huzursuz edici bir ağrı sonrasında da kustum ben. Adet sancılarımda da kusarım öyle oldu

Benimde rahim girişi sivriydi öyle demişti ve hiteroskopi ameliyatı oldum ameliyattan sonra birinci ayım bu bende gebelik için yaptırdım inşallah faydası olur zararı ya riski mutlaka olur ameliyat sonuçta işini iyi bilen birine yaptırmak en doğrusu ama benim şükür kolay geçti bir saat sürdü benim ameliyattan bir saat sonra yürüyüp çıktım ikinci gün hafif ağrı oldu sonra toparlandım şükür

Hadi ya zaten korkuyodum kararsızdım çekilip çekilmeme konusunda bi tedirgin oldum çünkü benim adetlerim sancısız geçer çünkü hiç sancı çekmem

Hadi ya zaten korkuyodum kararsızdım çekilip çekilmeme konusunda bi tedirgin oldum çünkü benim adetlerim sancısız geçer çünkü hiç sancı çekmem
Ağrı eşiği de önemli. Anestezili çektirme şansın varsa öneririm onu. Ya da çektirdiğin doktora göre de değişiyor

Malesef anestezili çekilme gibi bir durumum yok araştırma hastanesinde cektireceğim için anestezili değil korkuyorum hemde baya bı

Malesef anestezili çekilme gibi bir durumum yok araştırma hastanesinde cektireceğim için anestezili değil korkuyorum hemde baya bı

Ben anestezisiz çekildim hiç sorun yaşamadım şükür acı da çekmedim yani anım şanım korkutmayin kendinizi alttan muayene gibi ince bir aletle giriliyor tüpler tıkanıksa açarken acıyan vardır belki

Merhaba ben de anestesisiz çekildim, doktora gitmeden bir saat önce ağrı kesici hap yazmıştı doktor onu içtim gittim. Ben de çok korkuyordum, bir miktar ağrı oluyor evet ama öyle dayanılmayacak birşey değil, 10 a kadar say dedi doktor, 5 de ağrı bitmişti, daha sonrasında da hiçbir şey olmadı çok şükür herkesin süreci farklı tabii. Korkulacak birşey değil, hem hayırlı birşey için yapıyoruz sonuçta inşallah hayırla sonuçlanır, bunları düşünün bence. Ben kan aldırırken bile hastaneyi ayağa kaldıran biriyim, geçen ay histereskopi de oldum. Bu kadar çok korktuğumuz için Allah bunlarla imtihan ediyor bizi lütfen sonucunu güzel şeyleri düşünün kendinizi öyle telkinleyin. :)

Merhaba hamile kalabildiniz mı acaba bende. 3 yıldır deniyorum olmuyor rahik filmine başvuracağım addletten kaç gün sonra cektirdinjz acaba ve ucreti ne kadardı

Merhaba ben de bayramdan sonra çektireceğim büyük ihtimalle anestezi altında olur özel hastanede olacak doktor gerek yok dese bile ben anestezi isteyeceğim acı eşiğim çok düşük benim de çektirme sebebim mart ayında bi dış gebelik yaşadım, doktorum dedi ki istersen bir daha gebelik olsun yine aynı durum olursa çekelim filmi istersen de 3 ay korunun 3 ay sonra gebelikten önce çekelim dedi bende tekrar aynı şeyi yaşamak istemediğim için gebelikten önce istedim umarım bir sıkıntı bir problem çıkmaz

Merhaba! T şeklinde imiş rahim Histeroskopi işlemi olacak bayramdan sonra arayacaklar Samsun ömü de yaptıracağım. Rahim filmini adet bitikten hemen sonra cektirdim özel hastanede ücreti 2500 tl idi bir de hastane 500 lira ücret aldı. Bu ay fazla deneme yapmadık çünkü t şeklinde düşük olurmuş o yüzden Histeroskopiden sonra Allah nasip ederse olur inşallah.

Değişik bir ağrısı var adet sancısından bir tık fazla anestezi isteyebilirsiniz benim olduğum hastane yapmıyordu yalnızca agrı kesici iğne vurdular işlemden önce. Sonrasında da bir yirmi dakika uzandım istiğfar ettim sonra adet sancısı gibi yavas yavaş azalarak bitti ertesi günde eğilirken falan ağrılarım oldu ama hemen geçti. Yaptırın en azından kafanız rahatlar rahimde şekil bozukluğu çıktı ben de mesela operasyon olacak

Hayırlısı olsun inşallah

Hsg cekildiniz mi

Rahim filminizin resmi varsa atar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…