Rahim filmi

Eozlemtsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
691
300
32
Hanımlar rahim filmi süreciniz neydi?özel de mi devlette mi cekildiniz?anestezili mi anestezi olmadan mi nasıldı,?

Hanımlar rahim filmi süreciniz neydi?özel de mi devlette mi cekildiniz?anestezili mi anestezi olmadan mi nasıldı,?
Anestezili özelde çektirdim. Devlet anestezi vermiyor bildiğim kadarıyla. Çekilmesi, uyuması, uyanması 15 20 dk sürdü. Sonrasında anestezi etkisi tam anlamıyla gidince evinize gidiyorsnz ağrı kesici veriyor doktor. Çok az ağrı oluyor bide anestezi den kaynaklı bende mide bulantısı kusma olmuştu.

Anestezi olmasa çok mu ağrılı olur acaba?bu anestezi kurtajda verilen kısa süreli olandan mi ?bulantı ne kadar sürdü acaba?

Anestezi olmasa çok mu ağrılı olur acaba?bu anestezi kurtajda verilen kısa süreli olandan mi ?bulantı ne kadar sürdü acaba?
Ağrı kişiden kişiye değişiyor. Anestezi almadan çeken kişilerin yorumlarını okudum kimi 5 dakikalık adet sancısı gibi hiç acımadı dio kimi acıdan çığlıklar atmış kii tesadüfen o çığlıklars a şahit oldum korkutmak istemem ama kadın doğum yapıyor sandım sordum rahim filmi çekiyor dediler. Ben çok cesaretli olmadığım için direk anestezi istedim.
Kürtaj da kini bilmiyorum. Kısa süreli, az veriliyor ya dediğim gibi 15 20 dk da uyanıyorsnz. Bulantı kusma az sürdü benim migren var anestezi alınca aç karna gidiliyor ya o mu etkiledi anestezi mi etkiledi bilmiyorum açıkçası

Bikac kişide daha duydun bulantıyı da demekki aç olduğun için de olabilir.kendine gelene kdr hastanede kalıyorsun o zaman dmi

Ben özelde yaptırdım önce dedim gerek yok anesteziye ama o an dayanamadım ağrıya , diğer gğn anestezi ile oldum. Her doktor bu şekilde ertelemez ama. Kimi hissetmiyorum bile ağrıyı demişti ben de sizin gibi burdan önce bakmıştım . Kusma bende olmadı hemen kendime geldim taburcu oldum

Ben devlette anestezisiz çektirdim. Benden önceki hiçbir şey hissetmemiş, ondan önceki çığlık çığlığa bağırdı, benim tek tüpüm kapalı çıktı, onu açmaya çalışırlarken biraz ağrı hissettim. İşlem anestezisiz on dakika bile sürmüyor. İlaç verilmesi kısmında ağrı oluyor olursa ki o da tüpler açıksa otuz saniye en fazla, kapalıysa ve açmaya çalışırlarsa bir iki dakika.
İşlem bitince hiçbir şey yaşamamış gibi oluyorsunuz, ağrı tık diye geçiyor. Bulanti falan olmuyor, anesteziden olabilir o.

Ağrı kısmı kişiden kişiye değişiyor işte. Ben endometriozisli olduğum için yıllarca ağrıdan sancıdan gebermiş biri olarak en fazla ne olabilir ki deyip anestezisiz çektirdim, bir daha isteseler yine yaparım çekinmem. Benim için korkulu bir deneyim değildi.

Anladım canım .fiyat aralığı ne kdr peki

Anladım canım .fiyat aralığı ne kdr peki
Ben Ocak ayında yaptırırım benim gittiğim yer özel bi klinikti o sebeple normalden bira daha pahalıydı o tarihte , 5 bin civarı diye hatırlıyorum özelde sanki o sıralar 3-4 gibiydi . Şimdi nedir hiç bilmiyorum. Gebelikse sorununuz ben 3 aynsonrasında gene kalmıştım

Ben evlendim 2.ayda gebe kalmıştım.sonrasinda 5aylikken kaybettim .sonrasında 7aydir deniyoruz olmuyor da bide hsg yaptırmak istiyorum o yuzden

Bikac kişide daha duydun bulantıyı da demekki aç olduğun için de olabilir.kendine gelene kdr hastanede kalıyorsun o zaman dmi
Belki de kişinin bünyesine göre anestezi bulantı yapıyor. Evet kendiniz3 gelene kadar kalıyorsunuz

Ben evlendim 2.ayda gebe kalmıştım.sonrasinda 5aylikken kaybettim .sonrasında 7aydir deniyoruz olmuyor da bide hsg yaptırmak istiyorum o yuzden
Doktor mu önerdi tüp kanalları tıkalı oluyor bazen bide çok enfeksiyon geçiriyordum ben o sebeple olmuştum . Hamile kalabilmişisniz aslında en başta . İnşallah sizin içinde hayırlı sonuçlanır bence anestezi şart :)

Ufacık bir işleme ne kadar çok para istiyorlar ya yazık Cidden. Bende 2 yıl önce 1000 filme 70 de muaneye vermiştim

Ufacık bir işleme ne kadar çok para istiyorlar ya yazık Cidden. Bende 2 yıl önce 1000 filme 70 de muaneye vermiştim
Evet 15 dk falan sürüyor işlem sanırım işte insan muhtaç olunca her şeyi göze alıyor kliniklerde bunu kullanıyor. Şükğr tabi hamile kaldım sonrasında yine olsa yine düşünmem

Yok doktor demedi ama tahlilerimde bsey yok tek aklıma gelen o oldu.bazen erken doğumlarda kurtajlarda yapışıklık falan da oluyormuş ya o yüzden düşünüyorum acikcasi

Evet 15 dk falan sürüyor işlem sanırım işte insan muhtaç olunca her şeyi göze alıyor kliniklerde bunu kullanıyor. Şükğr tabi hamile kaldım sonrasında yine olsa yine düşünmem
Çok şükür Canm sağlıkla alın kucağınıza
Mecbur olduğumuzu biliyorlar ve bunu çok iyi kullanıyorlar da. Sağlık olsun

Yok doktor demedi ama tahlilerimde bsey yok tek aklıma gelen o oldu.bazen erken doğumlarda kurtajlarda yapışıklık falan da oluyormuş ya o yüzden düşünüyorum acikcasi
Çok şükür Canm sağlıkla alın kucağınıza
Mecbur olduğumuzu biliyorlar ve bunu çok iyi kullanıyorlar da. Sağlık olsun
teşekkür ederim siz de sağlıkla sağlıkla kucağınıza alın

Daha 2 gün önce anestezi olmadan yaptırdım. 2 tüpüm de kapalıydı açmak için uğraştı.agri az oldu dediğim gibi kapali olmasına açmak için ugrasmasina rağmen dayandım sinek ısırığı gibi bir şey hissediyorsunuz daha sonrasında regl ağrısına benzer bir ağrı oluyor kayboluyor .işlem bitince normal hayatınıza devam edebiliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…