Rahim filmi

safat79

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2022
18
3
24
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir yıldır evliyiz çocuğumuz olmuyor esimin ve benim tüm tahlillerimiz temiz doktor bir aya rahim filmi çekeriz olmazsa dedi yüzde 90 ondada birsey çıkmaz dedi ama çevreden duyduklarim beni çok korkutuyor varmı rahim filmi çektiren rahim filminden sonra hamile kalan

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir yıldır evliyiz çocuğumuz olmuyor esimin ve benim tüm tahlillerimiz temiz doktor bir aya rahim filmi çekeriz olmazsa dedi yüzde 90 ondada birsey çıkmaz dedi ama çevreden duyduklarim beni çok korkutuyor varmı rahim filmi çektiren rahim filminden sonra hamile kalan
Merhaba geçmiş olsun inşallah bir an evvel sağlıkla yavrunuza kavuşursunuz. Ben bu konu hakkındaki forumları çok takip ettim. Eğer bir problem yoksa rahim filmini takiben 4 ay içinde hamilelik şansı bayağı artıyormuş ve uzun zaman gebe kalamayıp hsgden sonra hamile kalanların sayısı oldukça yüksek. Sebebi de rahimde bir yapışıklık varsa film çekilirken enjekte ettikleri kontrast madde oluşturduğu basınçtan dolayı yapışıklıkları açıyormuş

Merhaba geçmiş olsun inşallah bir an evvel sağlıkla yavrunuza kavuşursunuz. Ben bu konu hakkındaki forumları çok takip ettim. Eğer bir problem yoksa rahim filmini takiben 4 ay içinde hamilelik şansı bayağı artıyormuş ve uzun zaman gebe kalamayıp hsgden sonra hamile kalanların sayısı oldukça yüksek. Sebebi de rahimde bir yapışıklık varsa film çekilirken enjekte ettikleri kontrast madde oluşturduğu basınçtan dolayı yapışıklıkları açıyormuş
Tahlillerim herşeyin temiz doktor en son rahim filmi çekeceğiz dedi %90 tıkanıklık yok dedi ama rahim filminden sonra hamile kalan hastam çok dedi fakat ben cok korkuyorum

Merhabalar ben de rahîm filmi çektim dün anestezili çok rahat geçti uyandığımda hiç ağrım yoktu biraz kanama olmuş başka da çok iyiyim şimdi

Merhabalar ben de rahîm filmi çektim dün anestezili çok rahat geçti uyandığımda hiç ağrım yoktu biraz kanama olmuş başka da çok iyiyim şimdi
Ya umarım bir sıkıntı çıkmadı bende geçtiğimiz günlerde bir ebeye gittim sadece el ile muayene etti ve tüplerde enfeksiyon var dedi soğanı fitil olarak kullan o ay çocuğun olur dedi tereddutteyim suanda

Ben çok şükür. Evet hamilelik ihtimali artıyor. Rahim filmi için c kollu cihazla çeken bir merkez bulursanız korkmanıza gerek kalmaz

Merhaba canım rahîm filmi hangi hastanede çektirdiniz
Ben İstanbul’da sonomedde çektirdim. C kollu cihaz olan bir merkezde çektirince anesteziye ve başka bir ilaca gerek kalmadan çektirirsiniz bende kanama falan da olmadı rahim filmi çıkışı Gülhaneyi gezmeye gittim çok şükür o derece iyiydim. Devlette randevu bulmuştum sabah gelin doktor ağrı kesici yazacak önce onu içeceksiniz falan demişti korktum da zaten gitmedim bence anestezisiz ilaçsız özelde çektiren yer arayın hem rahat ediyorsunuz bebek denemesini bir gün dahi ertelemek zorunda kalmamış oluyorsunuz

Ya umarım bir sıkıntı çıkmadı bende geçtiğimiz günlerde bir ebeye gittim sadece el ile muayene etti ve tüplerde enfeksiyon var dedi soğanı fitil olarak kullan o ay çocuğun olur dedi tereddutteyim suanda
Yapmayın lütfen vajinaniza soğan falan sokmayın. Bir doktora gidin enfeksiyon varsa o ilaç verir.

Yapmayın lütfen vajinaniza soğan falan sokmayın. Bir doktora gidin enfeksiyon varsa o ilaç verir.
Bende korktum yapmadım sıkıntı su ki her ay doktora gidiyorum doktorum tek olumsuz kelime konusmuyor ama malesefki çocuğum olmuyor ne kadar strese girersen o kadar olmaz dedi bir kaç ay gitmeyip deneyeceğim olmazsa rahim filmi cektirecegim ondanda korkuyorum kötü bir sonuç çıkar diye

X