Rahim filmi

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.754
832
33
Kızlar merhaba rahim filmi hakkında bilgi verir misiniz çekenler bide nerede nasıl çekiliyor Zeynep Kamil hastanesinde çekiliyor mu acaba bilgisi olan var mı? Ücreti vs genel bir bilgi. Bugün Zeynep Kamil hastanesine gittim rahim filmi bide servikal kültür testi istedi dosya oluşturmak için bazı evraklar istedi onları tamamlayıp tekrar gideceğim servikal kültür le smear testi aynı değil demi

İstenilen şeyler bunlar ama en korktuğum rahim filmi

Eklentiler

• IMG_20201019_173519.jpg
    IMG_20201019_173519.jpg
    147,2 KB · Görüntüleme: 183
İstenilen şeyler bunlar ama en korktuğum rahim filmi
Canım şişli echomar Cevat bayrak hocaya git eğer tüplerde kapalilik çıkıyorsa açmak için uğraşıyor benim kapalı idi açtı fiyatı sanırım 700,ama ağrı acı sıfır son teknoloji

Canım şişli echomar Cevat bayrak hocaya git eğer tüplerde kapalilik çıkıyorsa açmak için uğraşıyor benim kapalı idi açtı fiyatı sanırım 700,ama ağrı acı sıfır son teknoloji
[/QUOTE
Tamam canım teşekkür ederim 🥰😍😘 şişli yakin bende Beşiktaş ta oturuyorum rahim filminin fiyatı direk 700 TL demi

Tamam canım teşekkür ederim 🥰😍😘 şişli yakin bende Beşiktaş ta oturuyorum rahim filminin fiyatı direk 700 TL demi

Bende ağrı falan olmadı hissediyorsun sıvı verdiklerinde kasiklarinda soğuk bişey geciyo ama saniyelik bişey sıkıntı yoksa eğer sıvı dolanmazsa tekrar ediliyomus falan duyduklarım Ankara'da

Gecen yıl cekildim 650tl idi bu yıl bir arkadas gıttı 700tk dedı
Ben tup bebek hastasıyım ameliyat a ragmen tupler acılmamıstı Cevat hoca actı
Devlette iyi bı yer yok mu acaba ya şuan maddi durumumuz çok elverişli değil özele çok gitmek istemiyorum eşimi zor duruma sokmak istemiyorum ondan

Devlette iyi bı yer yok mu acaba ya şuan maddi durumumuz çok elverişli değil özele çok gitmek istemiyorum eşimi zor duruma sokmak istemiyorum ondan
Tüplerini durumunu bılıyor musun canım
İstersen devlete gıt ceken hastaneler var para vermiyorsun yalnız sana sunu dıyeyımdevkette aletler eskı sistem oldugu ıcın canım biraz fazla yanıyor
Ben ilk devlette cekildim bedava dayandım acıya
Daha sonra kapalı olunca echomara gıttım
Devlette yaptırmak ıcın kadın dogum ınfertılıte bölumune randevu al orda sana rahim filmi ıcın gun veroyorlar

Konuyu takipteyim aynı durumu bende yaşıyorum eşim özelde yaptiricaz diye ısrar etse de hep devlete kayıyor ellerim Allah'tan 3 ay ertelediler

Tüplerini durumunu bılıyor musun canım
İstersen devlete gıt ceken hastaneler var para vermiyorsun yalnız sana sunu dıyeyımdevkette aletler eskı sistem oldugu ıcın canım biraz fazla yanıyor
Ben ilk devlette cekildim bedava dayandım acıya
Daha sonra kapalı olunca echomara gıttım
Devlette yaptırmak ıcın kadın dogum ınfertılıte bölumune randevu al orda sana rahim filmi ıcın gun veroyorlar
Anestezi vermiyorlar mi birde ben ilk defw geçen gün alttan muayene oldum ve doktor 10 dakika uğraştı kendimi çok kastigim için aynı şey rahîm filminde de olur mu kasarsam kendimi sıkıntı olur mu

Anestezi vermiyorlar mi birde ben ilk defw geçen gün alttan muayene oldum ve doktor 10 dakika uğraştı kendimi çok kastigim için aynı şey rahîm filminde de olur mu kasarsam kendimi sıkıntı olur mu
Devlet kolay kolay anestezi vermiyor canım ya
Kaaarsan tupler acık bile olsa kapalı cıkma ihtimali var canım

Kesinlikle ozaman eşimi dinliycem oz lde yaptircamm alttan muayene de bile dayanamadım bunda hiç dayanamam heralde
Bencede eşini dinle ortalama özel fiyatlar asagı yukarı aynj ama echomarda tup acma işlemi bedava yapılıyor tavsiye ederım ek ücret almıyorlar

X