Rahim Filmi Yardım

Ay senden çok ben heyecanlandım şimdi...kuzum bana 2 gün korun dendi amao_Obu arada hafif kanaman oldu mu bugün?....
sen hamıle kalmıs mıydın filmden sonra konusmusmuyduk unuttum ben detayları
bana bu ay olacak bebek bu filmden dolayı saglıklı olmayabılır dedı
3 gun ilişki yasama , 1 ay da korun dedi.
kanamam dün oldu bugun yok canım

sen hamıle kalmıs mıydın filmden sonra konusmusmuyduk unuttum ben detayları
bana bu ay olacak bebek bu filmden dolayı saglıklı olmayabılır dedı
3 gun ilişki yasama , 1 ay da korun dedi.
kanamam dün oldu bugun yok canım
çokkkkk yolllar denedim kuzum,konuşmuştuk evet hatırlamaman normal,bu durumlarda insan o kadar çok kişiyle istişare yapıyor ki!Bana doktor 3 gün korun, demişti, ama korunmamıştımo_ORahim filminden sonra hemen hamile kalmadım ;eşim varikoselden ameliyat olduktan 3 ay sonra kaldım....Ama tabi filmden sonra çok araştırma yapmıştım...ağrı iyiye işaret kanallar açılmıştır!Eşinede bu ay bayağı takviye ver havuç suyu falan sonrasında İNŞALLAH gelsin bebeler!

çokkkkk yolllar denedim kuzum,konuşmuştuk evet hatırlamaman normal,bu durumlarda insan o kadar çok kişiyle istişare yapıyor ki!Bana doktor 3 gün korun, demişti, ama korunmamıştımo_ORahim filminden sonra hemen hamile kalmadım ;eşim varikoselden ameliyat olduktan 3 ay sonra kaldım....Ama tabi filmden sonra çok araştırma yapmıştım...ağrı iyiye işaret kanallar açılmıştır!Eşinede bu ay bayağı takviye ver havuç suyu falan sonrasında İNŞALLAH gelsin bebeler!
hımm okudum sımdı konularını biraz
evet yapıcam o şekilde bizim de morfoloji sıkıntı çnk.
cuma eşim de yenıden sperm testı yaptıracak .
evet kanallar tıkalıymıs actık dedi dr.
bir sene idare eder senı dedi, iki,nciyı düşünürsen yenıden cektırmen lazım dedi.
birinciyi bulduk da:KK45::KK45::KK45:

çok sevındım senın adına , bebişin dogdu mu hala hamılelıkte mısın
yasın kac sanırım sen de benım civarımdasın yas olarak

hımm okudum sımdı konularını biraz
evet yapıcam o şekilde bizim de morfoloji sıkıntı çnk.
cuma eşim de yenıden sperm testı yaptıracak .
evet kanallar tıkalıymıs actık dedi dr.
bir sene idare eder senı dedi, iki,nciyı düşünürsen yenıden cektırmen lazım dedi.
birinciyi bulduk da:KK45::KK45::KK45:

çok sevındım senın adına , bebişin dogdu mu hala hamılelıkte mısın
yasın kac sanırım sen de benım civarımdasın yas olarak
Evet cnm yaş 38:mad:
Bebişim 9. aya girdi sıpa,durmak yok yola devam ikincisi için uğraşıyoruz:KK51:
Sende İnşallah ikincide bana yetişirsin!:KK49:
Bak havuç suyu mutlaka! sen yumurtlamada iç ,eşinde hergün, sonra çok dua edersin bana,hatta olur dersen şu preesed jeli de kullan 3 ay zararı yok inan!

Evet cnm yaş 38:mad:
Bebişim 9. aya girdi sıpa,durmak yok yola devam ikincisi için uğraşıyoruz:KK51:
Sende İnşallah ikincide bana yetişirsin!:KK49:
Bak havuç suyu mutlaka! sen yumurtlamada iç ,eşinde hergün, sonra çok dua edersin bana,hatta olur dersen şu preesed jeli de kullan 3 ay zararı yok inan!
tamam bugun katı meyva sıkacagı alayım :)))
yok ben ıkıncıyı düşünemıyorum :KK45:
sen çalışıyor musun , ev hanımı mısın
ben de 36 yasındayım ıste :)

tamam bugun katı meyva sıkacagı alayım :)))
yok ben ıkıncıyı düşünemıyorum :KK45:
sen çalışıyor musun , ev hanımı mısın
ben de 36 yasındayım ıste :)
Çalışmayı sırf şuan möl möl bakan sıpa için bıraktım....Hani tedaviler falan iş yoğunluğuyla götüremem diye! yoksa hem muhasebeciyim,hemde dir.usta öğreticisi!hele bir tane olsun hayırlısı :KK69:seni ikna ederim ben:KK68:katı meyve sıkacağını aldığım gün için kendime şükran borçluyum:KK70:al pişman olmazsın!

Çalışmayı sırf şuan möl möl bakan sıpa için bıraktım....Hani tedaviler falan iş yoğunluğuyla götüremem diye! yoksa hem muhasebeciyim,hemde dir.usta öğreticisi!hele bir tane olsun hayırlısı :KK69:seni ikna ederim ben:KK68:katı meyve sıkacağını aldığım gün için kendime şükran borçluyum:KK70:al pişman olmazsın!
Hımm.evet çalışma hayatı ve bebek aynı anda zor
iyi yapmıssın
aldım şimdi ben de internetten yarın gelir :KK45:
umarım ıyı haberler verırım burada
tesekkurler desteğin için

Hımm.evet çalışma hayatı ve bebek aynı anda zor
iyi yapmıssın
aldım şimdi ben de internetten yarın gelir :KK45:
umarım ıyı haberler verırım burada
tesekkurler desteğin için
rica ederim!yaş konusunda sıkıntı yapma İNŞALLAH olacak olumlu düşün......preesed jeli de düşün derim!

Merhaba ,
Konumu farklı bir bölüme açmıştım ancak orada bir sonuç alamadım.
Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Şimdiden tşk ler.

Bursa ilinde rahim filmi çektirmek istiyorum
Nereleri önerirsiniz
Bu filmin cekilmesi için özel bir gün var mi?
Devlet kurumunda uygulama nasıl oluyor, özelde daha mi iyi ?
Maliyeti ne kadar ve çok acı cekiliyor mu
Bir arkadasım ist da çok iyi bir hast de yaptırmıs ama acıdan mahvoldum dedi biraz gözüm korktu açıkcası
Anestezi uygulanıyor mu
Uygulanmalı mi
Fikir sahibi olanlar ve sadece bursadaki arkadaslar yazarsa sevinirim

KIZLAR FİLMİ ÇEKTİRDİM BUGÜN
ÇOK ENDİŞELİ GTTİM VE KORKTUĞUM GBİ DR OLDU.
5 DAKİKA FALAN SÜRDÜ UYGULAMA
RAHMİMDE YAPISKANLAR VARMIS ONU ACMASI İÇİN İLAÇ UYGULAMASI GEREKİYORMUŞ İLACI VERİNCE O KADAR SANCIM OLDU Kİ ANLATAMAM
BİRAZ BAGIRDIM HATTA DR HEP TELKİN ETTİ SAĞOLSUN

BAYA KANAMAM OLDU
AFEDERSİNİZ ALTIMA SERDİKLERİ BEZ FALAN HEP KAN OLDU
15 DAKİKA FALAN GÖZETİMDE TUTTULAR SNR BIRAKTILAR
eh geçmiş olsun. yapışıklık varsa durum biraz daha sancılı olabiliyor ama ameliyat veya bazen yapışıklığı açmak için sipral bile takmayı önerenleri duydum.
kanama bende cok az olmuştu. bende yapışlık yoktu. benimki cok rahat geçmişti. benim filmden sonra sütlü kahve akıntım cook olmuştu enfeksiyon diye korktum örnek filan alındı ama hiç bir şey çıkmadı. reaksiyon göstermişim ilaca olaya sonra oda geçti.
birde bana antibiotik vermişler düzenli kullnaıdm. ve rahim filmden sonra su gelmesin bikini bölgesine asla ve asla taharet olayını yapma. ben pamukla silerek yapmıştım. banyoda da dik durarak hiiç su gelmesin diye çabalayarak gecirmiştimç
hadi geçmiş olsunnn :KK70:

eh geçmiş olsun. yapışıklık varsa durum biraz daha sancılı olabiliyor ama ameliyat veya bazen yapışıklığı açmak için sipral bile takmayı önerenleri duydum.
kanama bende cok az olmuştu. bende yapışlık yoktu. benimki cok rahat geçmişti. benim filmden sonra sütlü kahve akıntım cook olmuştu enfeksiyon diye korktum örnek filan alındı ama hiç bir şey çıkmadı. reaksiyon göstermişim ilaca olaya sonra oda geçti.
birde bana antibiotik vermişler düzenli kullnaıdm. ve rahim filmden sonra su gelmesin bikini bölgesine asla ve asla taharet olayını yapma. ben pamukla silerek yapmıştım. banyoda da dik durarak hiiç su gelmesin diye çabalayarak gecirmiştimç
hadi geçmiş olsunnn :KK70:
ay çok zor işllermiş valla
yok su değdirmıyorum hiç canım
duş bile almadım
bugun de almayacagım:KK45::KK45:
evet dr yapısıklıktan dolayı bu kadar agrın oldu dedi zaten:KK43:

evet canım konumun basında düzeltme yaptım hatta
çektirdim dün
ağladım çekilirken o kadar canım yandı ki anlatamam :KK43:((

canım hangi doktora hangi hastaneye gittin bilgi verirmisin. .Özel hastanemi bende cektirmem lazım çok korkuyorum..
anestezi yapmıyorlar mı ben anestezi istiyorum çok korktuğum için. .
bide ne kadar ücret alıyorlar yazarmisin. ?

canım hangi doktora hangi hastaneye gittin bilgi verirmisin. .Özel hastanemi bende cektirmem lazım çok korkuyorum..
anestezi yapmıyorlar mı ben anestezi istiyorum çok korktuğum için. .
bide ne kadar ücret alıyorlar yazarmisin. ?
ben anestesiden de korkuyordum :)
sen korkmuyorsan o şekilde yaptır derim
Ben bursada gttim , bursalıysan merkezi özelden mesaj atayım
ücret 350 tl ödedim cnm

ben anestesiden de korkuyordum :)
sen korkmuyorsan o şekilde yaptır derim
Ben bursada gttim , bursalıysan merkezi özelden mesaj atayım
ücret 350 tl ödedim cnm

ben yurt dışında yaşıyorum ama yazın halamin yanına gideceğim bursaya. .
burda doktorlar iyi şeyler söylemedi bide bursada baktirmak istiyorum. . hangi hastane yazarsan memnun olurum. .cunku bursayi iyi bilmiyorum doktor tavsiyesine ihtiyacım var. . özelden de yazabilirsin şimdiden çok teşekkürler. ..

X