Gebeliğe Hazırlık Rahim Filmi tecrübem- Echomar-Cevat Bayrak

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kesınlıkle bende orda cektırdım ve cok cok memnun kaldım

Kızlar şuan echomar da ücret 1.700 olmuş Allah'ın izniyle bende yarın çektireceğim. İnşallah iyi olur daha sonra transfer olacağım

Merhaba arkadaşlar echomar'la iletişime geçtim bugün. Sanırım sonomed'le anlaşmalı çalışıyorlar.(echomar Avrupa yakası, sonomed Anadolu yakası) Anestezili rahim filmi fiyatına 3500 TL dediler. Araştıran, öğrenmek isteyen olursa diye paylaşmak istedim. Herkese kolay gelsin.

Kızlar şuan echomar da ücret 1.700 olmuş Allah'ın izniyle bende yarın çektireceğim. İnşallah iyi olur daha sonra transfer olacağım
1.700 çok iyimiş bende 2023 ocakta çektirdim özelde anestezili 4000 lira ödedim.

Son düzenleme:
Maşallah sübhanallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Benimde sol tüpüm kapalı cevat hocayla iletişime geçtim bende orda cektircem inşallah sonra bende hamile kalırım.

1.700 çok iyimiş bende 2023 ocakta çektirdim özelde anestezili 4000 lira ödedim.
Ayyy çok pahalı olmuş yaaa gitgide pahalı oluyormuş bana ozamanda 950 TL demişlerdi tabi tedaviyi beklemek zorunda kalınca okadar artı ki anlatamam ben en son 1700 ödedim

Ben de geçen hafta çekildim aslında echomar a gidicektim ama doktorun yönlendirmesiyle hsm de çekildim, yani iyi mi kötü mü yorum yapamıyorum şuan, çalışanları yarım saate çıkar dediği raporu üst üste aramalarım sonucu 3.gün gönderdiler ama ben onlardan önce sayfalarından aldım sonucu ve oradan bakabileceğime dair bilgilendirme de yapılmadı, neyse sonuç iyi olur inşallah diyeceğim de doktora da ctesi gidicem ama gün geçmiyor sanki, bi tüpüm kapalı çıktı diğer kanalda da yapışıklık var gibi yazılmış ama alt satırda da kontrast madde geçti yazmış işlem sırasında yapışıklık açılmış demek gibi mi pek anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…