Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Merhabalar Bugün hsg çekildim. Çok şükür herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Doktorum bu ay korun dedi. Kulüpte de hss çektiren arkadaşlar hemen değerlendirmeye başladıklarını yazmışlar. 5-6 gün sonra yumurtlama dönemim gelecek. Sizler hsg sonrası hemen o ay değerlendirmeye başladınız mi? Doktorlariniz ne söyledi bu konuda?

Ben anestezi yaptırmadan çekildim abartılacak kadar acı olmadı bende tabi kişiden kişiye değişir kendini kasinca daha çok acır

Merhaba canım bende hsg çektirdim bu ay doktorum korun demedi aksine değerlendir tüplerin açıkmış ama yıkandığı için daha çok ihtimal var dedi . Yumurta takibi yapıyoruz şuan hergün hastaneye gidiyorum . Çatlatacak yarın büyük ihtimal .

Kendi doktorum da herhangi bir yasak yok değerlendirmeye başlayabilirsiniz dedi. Biz de değerlendiriyoruz bu ayi canım.

Hsg den sonra erken adet gören var mı acaba
Yumurtlama dönemindeydim geçen gün çamaşırımda kahve leke gördüm yumurtlama kanaması olabilir dedim gün içerisinde devam etmedi dünde bayağı regl kanaması gibi geldi bugünde devam ediyor normalde 40 günü buluyordu düzensiz adetim var pcos var 25. Gündeyim adet miyim ara kanama mı geçiriyorum anlamadım

ben 26. günde adet gördüm erken geldi hsg çekilmiştim bu ay

Doktorum bilgi vermedi bu konuda n kanamam 2 gün sonra bitince değerlendirdim o ay. Tutmadı ama değerlendirmiştim yani.

Benim 5-6 gün geciktirmiati.

Doktorum bilgi vermedi bu konuda n kanamam 2 gün sonra bitince değerlendirdim o ay. Tutmadı ama değerlendirmiştim yani.
Biz de değerlendirdik hafta sonuna bat'ı bekliyorum ben de. Her doktor farkli bir şey söylüyor bu konuda. Sizin doktorunuz hiçbir şey de dememiş. Pek ortak bir karar yok maalesef.

Biz de değerlendirdik hafta sonuna bat'ı bekliyorum ben de. Her doktor farkli bir şey söylüyor bu konuda. Sizin doktorunuz hiçbir şey de dememiş. Pek ortak bir karar yok maalesef.
Oay antibiyotik kullanıldığı için sanırım korunma öneriyor. Ben antibiyotiği 2 gün kullandım, yan etkisi vardı daha fazla kullanamadim

Kızlar yorumlar mısınız lütfen

Eklentiler

• IMG_3111.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 152

İkna etmen gereken bi durum yok.
Birsürü yapan yer var. Orda yaptırıp raporu ona verebilirsin.

Ben 8 ay önce Anestezili rahim filmi çektirdim sol tüpüm kapalı çıktı hamile kalmadım hiç. Şimdi yeniden geçen hafta rahim filmi çektirdim şişli echomar da anestezisiz. Hem sol tupum kapalıydı onu açma işlemi selektif salpingografi yapıldı ve tüpüm açıldı çok şükür. Hic ağrı sızı olmadı çok hafif bir adet sancısı gibi oldu o da saniyelik biseydi geçti Doktor 5-6 ay deneyin filimden sonra gebe kalanlar var dedi.sonra bindim arabaya iki saat yol gittim ne kanama oldu ne de sancı.

Bende cekilicem Korkuyorum ama yapacak bişey yok mecburen gidicem dişimi Sıkıp dayanicam başka yapacak bişey yok yavrularımızı kucağımıza almamız için sabretmek zorundayız. Allah'ım yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…