Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kızlar anlayanlar var mı bundan .

Eklentiler

• 20200302_233324.jpg
    128,3 KB · Görüntüleme: 62
Doktor ne dedi arkadaşım maşallah açık gibi duruyor bir problem varmıydı öncesinde
Doktor film sırasında iki tüpte açık sorun yok dedi sonra 20 dakka geçti odasına girdim tekrar bi tüpünden flu geçti diğerinden yavaş geçti ama açık gibi duruyor dedi anlamadım

Bence iyi durumda gözüküyor yarım saat sonra kontrol için tekrar Röntgen çekti mi
Yok çekmedi . Film sırasında açık dedi zaten ben anestezi almamıştım hiç acı da duymadım çekilirken . Doktor tüpler açık rahim normal kist miyom yok dedi . 2. Sinde odası çok kalabalık ti geçiştirdi sanki ondan buraya sormak istedim

Kadın doğum beni infertilite kısırlık bölümüne yönlendirmişti. Ordaki doktor hsg mi iste ben hsg çeken bi devlet hastanesi bulamadım ben normal bi görüntülemr merkezine gittim adetimin 3. Günü idi 1 gün öncesinden randevu almıştım sonra ertesi gün çağırdılar hiççççç ağrı hissetmedim çok az bi kanam oldu bi gün sürdü ücreti 600 tl idi indirimdeymiş bacım ben çok yer araştırdım en iyisi ve uygun fiyatlısı bu ve sıfır ağrı çok az sızlanma oluyor ilaç verildiğinde okadar geçen ay çekmiştim şimdi hamileyim bende 1 yıldır uğraşıyordum tuhaf olan isr tüplerim kapalı değilmiş, yumurtalıklarım ve hormon testlerimde çok iyidi ama bu ay tuttu demekki vakti gelmiş rabbim isteyen herkese nasip etsin inş istersen o yerin adresinide verebilirim

Canım hangi hastahaneydi bu ya ben çok araştırmıştım bulamadım özelde çektirdim

Hsg den sonraki ay mi hamile kaldın canim ? Bende daha yeni cektirdim doktor ilk 4 ayda gebelik yüksek dedi.

Çok teşekkür ederim canım . Doktor 2 tüpte açık ama biri yavaş dediğinde bisey anlamadım . Yavaş geçince ne oluyor ki
Sperm hızla ilerlediğinde hamile olma olasılığın artar çünkü ölmeden rahme yerleşmiş olur . Ayrıca bundan sonrasında hamile kalma olasılık çok fazla özellikle bu ay çünkü tüplerin normalden daha fazla açılmış spermler daha hızlı ilerlemiş olacak

bana doktor buay es geç dedi diğer ay basla dedi bakalim insalah olur buay yumurtlamam erken olmus sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…