rahim filmi hk yardımcı olurmusunuz...

cnm sen nerde çektirdin?yani benimki dijital makina değildi normal röntgen cihazıydı?ondanmı dedi acaba?

ben eskısehırdeyım canı benımde normal rontgen cıhazıydı doktorum kendı jınekolojık muayne gıbı alttan bı ılac verdı o ara agrım baya oldu ama gectı sonrada kanamam falan olmadı cok sukur ve bıseyde demedı hayırlısı ıns bnde 3 dafa klomen zedeyım olmadı fılmde temız cıktı doktorumda olucak ama stres yapıyosun dedı bakalım nasıl becercem bılmıyorum

ben eskısehırdeyım canı benımde normal rontgen cıhazıydı doktorum kendı jınekolojık muayne gıbı alttan bı ılac verdı o ara agrım baya oldu ama gectı sonrada kanamam falan olmadı cok sukur ve bıseyde demedı hayırlısı ıns bnde 3 dafa klomen zedeyım olmadı fılmde temız cıktı doktorumda olucak ama stres yapıyosun dedı bakalım nasıl becercem bılmıyorum

ayyyy neymiş şu stres cnm ya benim durumumda aynı 2 kere klomen kullandım ama olmadı 1.5 yıl oldu korunmayalı hala gelen giden yok:) büyüklerimizde hiç stres yokmuş maşallah habire doğuruyolarmış:) valla cnm benim az bi pembemsi lekelenmem oldu ama şimdi bitti gibi bakalım yarın doktorumu aricam tekrar şu duşla ilişki konusunda:)

valla ole canım be eskıler hasap yapmadıkları ıcın stres falan yokmus bız cok bıldıgımız ıcın herseyı bıseye gucumuz yetıcek sanıyoruz eskılere sorsan yumurtlama gunun ne z
aman dıye ne bılıyım der bız acık cok bilmişiz galıba:KK1::KK1:
valla tatlım ben rahım fılmı sonrası ılk halvetımı gerceklestırdım bı degısıklık yok cunku artık 11 gunum ve onemlı hafat baslıyo doktorum dedı zaten cekıldıkten sonra bı ıkı sonra gun asırı ılışki dıye dus falan almada demedı ben cekıldıgım aksam aldım hatta ınş bısey olmaz ben doktor ıyı calısın deyınce umıtlendım yanı hatta bu aydan :emir_bebek:

valla ole canım be eskıler hasap yapmadıkları ıcın stres falan yokmus bız cok bıldıgımız ıcın herseyı bıseye gucumuz yetıcek sanıyoruz eskılere sorsan yumurtlama gunun ne z
aman dıye ne bılıyım der bız acık cok bilmişiz galıba:KK1::KK1:
valla tatlım ben rahım fılmı sonrası ılk halvetımı gerceklestırdım bı degısıklık yok cunku artık 11 gunum ve onemlı hafat baslıyo doktorum dedı zaten cekıldıkten sonra bı ıkı sonra gun asırı ılışki dıye dus falan almada demedı ben cekıldıgım aksam aldım hatta ınş bısey olmaz ben doktor ıyı calısın deyınce umıtlendım yanı hatta bu aydan :emir_bebek:

bende bugün duş alıp yarın çalışmalara başlamayı düşünüyorum cnm ya:) ben ilk klomen ve iğne olduğum ay okadar ümitliydimki ama olmadı malesef sanırım o yüzden bu ay kendimi çok ümitlendirmek istemiyorum,keşke olsa ama olmazsada 6 ay snr aşılama ile başlıcam artık..doktorum filmden sonra 6 ay bekleyin dedi çünkü...

X