Gebeliğe Hazırlık rahim filmi çekenler buraya

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar ben İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum zeytınburnunda Rahım filmi çaktıracağım bıldıgınız bı yer var mi ?

Bende maalesef orayı bılmıyorum burdako çoğu devlet hastenısı aradım ama cekmıyorlar özelde aradım ıkı yer 1000 tl dedıler bana biraz fazla geldi
Şişli echomarda Cevat hocaya anestezisiz 1950 verdim az önce kesinlikle tavsiye ederim daha önce kapalı olan tek tüpü açtılar ağrı sızı regl ağrıdı gibi dayanılmicak bişe degil

Şişli echomarda Cevat hocaya anestezisiz 1950 verdim az önce kesinlikle tavsiye ederim daha önce kapalı olan tek tüpü açtılar ağrı sızı regl ağrıdı gibi dayanılmicak bişe degil
ben daha önce anestesız yaptım dayanılacak gıbı degıl evet şuan araştırıyorum teşekkür ederim

Merhaba sevgili hanımlar ben yeni üye oldum ve fikirlerinize çok ihtiyacım var. Bugün rahim filmi çektirdim. Doktor bana geçişin sızıntı şeklinde olduğunu söyledi. Tüp bebek önerdi. Tüp bebek için şuan gücüm yok. Başına böyle bir durum gelen bar mı aranızda yada bir yol gösterebilecek? Çok ihtiyacım var

Bende bugün çektirdim biri dar dedi biri açık sağdan yani kapalı yerden yumurtluyorum bende hep Belki diyorum ilaç biraz olsada açmıştır hem sizinkini hem benşm kini umut işte

Bende bugün çektirdim biri dar dedi biri açık sağdan yani kapalı yerden yumurtluyorum bende hep Belki diyorum ilaç biraz olsada açmıştır hem sizinkini hem benşm kini umut işte
İnşallah sizin benim bekleyen herkesin dualarını kabul etsin rabbim dar olması ile ilgili bir açıklama yaptı mı peki size gebeliğe engel mi? Benim doktorum hiç bir açıklama yapmadı bana maalesef. Çok çaresiz kaldım bu konuda

Şansın var dedi ama normalden az yumurtlama günüm hatta değerlendir dedi

Ama olsaydı çoktan olurdu kısmet
En azından bir tanesi normal sizin diğeri de tam kapalı değilmiş çok sevindim adınıza. İnşallah tez zamanda sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize çok teşekkür ederim cevabınız için..
bende teşekkür ederim inşallah hepimizin kucağı boş kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…