Rahim filmi anlayan varsa bakabilirr mi lütfen

.

Eklentiler

• IMG_20221122_112903.jpg
    IMG_20221122_112903.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20221122_112854.jpg
    IMG_20221122_112854.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 75
çekilirken söylemediler mi açık veya kapalı diye canım canın çok acıdımı bende çektirmeyi düşünüuorum

çekilirken söylemediler mi açık veya kapalı diye canım canın çok acıdımı bende çektirmeyi düşünüuo
Malesef söylemediler ama beni getiren hemşirelere sordugumda bi sıkıntı olsaydı doktor söylerdi dedi doktorun özel kliniği var ameliyatlarini bi özel hastanede yapiyor kliniginde gidip görüşecekmisim.İnan hic bişey hissetmedim uyandiktan sonrada hic agrim olmadı çok şükür biraz anestezinin vermiş olduğu sersemlik kalıyor

Ben rahim duvarina felan bakilmasini da istiyodum ama doktoru hic gormedigim icin soramdim bakılmış mıdır
Rahim filminde yapışıklık , perde , miyom gibi şeyler görülüyor mu bilmiyorum canım görülseydi bana ikisini birden yapmazlardı diye düşündüm.
Anestezi altında hem rahim filmi hem hsg oldu.

Tüpler falan açık bence bir sorun yok gibi. sen yine de doktoruna göster.

Merhaba canım benim bakıp anladığım kadarıyla hissiyat olarak yorumluyorum hislerim kuvvetlidir:) bence bir sorun yok açık duruyor bence tüplerin bu arada bende yurtdışında yaşıyorum ama hsg rahim filmi için İstanbul’a gelmeliyim defalarca sordum burda defalarcada cevap verdi buradaki kadınlar Allah razı olsun ama kimler nerelerde cektirdi yada soruyu soran kardeşim nerde çektirdin biraz detay istiyorum galiba korkudan heyecan yapıyorum pkodan benimde 3 yıldır hiç gebelik olmadı 🙁

Merhaba canım benim bakıp anladığım kadarıyla hissiyat olarak yorumluyorum hislerim kuvvetlidir:) bence bir sorun yok açık duruyor bence tüplerin bu arada bende yurtdışında yaşıyorum ama hsg rahim filmi için İstanbul’a gelmeliyim defalarca sordum burda defalarcada cevap verdi buradaki kadınlar Allah razı olsun ama kimler nerelerde cektirdi yada soruyu soran kardeşim nerde çektirdin biraz detay istiyorum galiba korkudan heyecan yapıyorum pkodan benimde 3 yıldır hiç gebelik olmadı 🙁
İnşallah hislerinde yanilmazssin 😊 tabi bahsedeyim ben Malatyada özel hastanede cektirdim hic korkmana ve sters yapmana gerek yok gercekten hic bi sey anlamiyosun ve uyandığımda da hic agrim olmadi korkulacak bi şey olmadığını göreceksin Rabbim tez zamanda kucaklarimizi doldursun inşallah 🙏

X