Rahim filmi acısı ağrısı

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.586
1.339
Merhaba 3 bebek kaybım var. Rahim filmi çekilmem gerekiyor ilkinde anestezili olmuştu sonrası çok zor olmuştu kusma ishal şiddetli adet sancısı yaşamıştım aşırı korkuyorum aynı şeyleri yaşamak için sizler de böyle oldunuz mu ya

Sürecim;

İlk gebeliğimden önce rahim filmi çekildim
Kimyasal gebelik yaşadım.

2.defa tüp bebek yapılmadan önce histereskopi yapıldım
Kaybettik, Kurtaj oldum.

Sonra 3.transferden önce yine histereskopi yapıldım.
O bebek tutmadı.

Sonra kendiliğinden gebelik oldu diş gebelik geçirdim iğne ile sonlandı.

Şimdi yine tüp bebek yapılacak hsg istedi doktorum.

Kimse yok mu

Merhaba, kayıplarınız için üzüldüm umarım bundan sonraki süreç sizin için iyi olur.
Filmi bu sefer anestezi olmadan mı çektireceksiniz? Önceki Rahim filmi ne zaman çekilmişti? Ben de yeni çektirdim anestezi olmadan. Benim ağrı eşiğim çok düşük canım da tatlı çok ağrılı olmuştu çekim ama kısa sürdü dayanabildim. Bir de makine eski olanlardı sanırım onun da etkisi var. Bende de çekim sonrası 30-45 dk arası regl gibi sancı ve aşırı bulantı olmuştu. Bundan ne yazık ki kaçış yok.

Bende anestezili çekildim. Sadece O gün çok az kanama ve hafif ağrım olmuştu.

Şaşırdım yaşadığınız duruma

O zamanda anestezili çekildim yine anestezili çekileceğim ama öncekinde aşırı ağrı ve kötü olduğum için çok korkuyorum yine aynı şeyleri yasamaktan

O zamanda anestezili çekildim yine anestezili çekileceğim ama öncekinde aşırı ağrı ve kötü olduğum için çok korkuyorum yine aynı şeyleri yasamaktan
Korkmayın ben anestesisiz çekindim sadece alet girerken biraz açıyor sonra ilacı sıkınca bir saniyelik acı oda aynı reglken gazı olurya insanın karnı şişip patlayacak gibi o bir saniye yani anasteziye hiç gerek yok bence sonrası bendede kan oldu ama normalmiş yani

Ben sonrası için endişe duyuyorum esasında, daha önce çok ağrılı olmuştu ama heralde bir tek bende oldu belki yapılan yerle alakalı bir durumdu içimi rahatlattınız herkes benim gibi kötü oluyorsa yine aynı şeyi yaşayacağım demek ki diye korkuyordum

Canım bugün oldum. Çok korkuyordum. C kollu değildi alet. Anestezili çekildim. Şuan oldukça iyiyim. Hafif lekelenmem oluyor. Biraz ağrım oldu ağrı kesici aldım 5 dakikada geçti. Umarım ikinci hsg'en kolaycacık olur. Kesinlikle merkezi veya doktorunu değiştir. Tecrübe önemli anladığım kadarıyla. Hiç o dediklerinden olmadım ben.

Anestezili süreç nasıl oluyor acaba ?
Ameliyat kıyafeti mi giymek gerekiyor ?
Belden aşağı uyusturma gibi birşey mi ?

Anestezili süreç nasıl oluyor acaba ?
Ameliyat kıyafeti mi giymek gerekiyor ?
Belden aşağı uyusturma gibi birşey mi ?
Canım ameliyat önlüğünü giyiyorsun, sedyeye yatıyorsun, damardan anesteziyi veriyorlar ve hiçbir şey görmüyorsun duymuyorsun, tamamen uyku hali. 15 dakika kadar uyudum ve uyandığımda işlem bitmişti.

Canım ameliyat önlüğünü giyiyorsun, sedyeye yatıyorsun, damardan anesteziyi veriyorlar ve hiçbir şey görmüyorsun duymuyorsun, tamamen uyku hali. 15 dakika kadar uyudum ve uyandığımda işlem bitmişti.
Benim acı esigim çok düşük.
Bir de vajinusmusum da var. Alttan muane bile canımı çok yakar.
Bakalım nasıl olacak
Sen adet bittikten kaç gün sonra cekildin canim ?

Benim acı esigim çok düşük.
Bir de vajinusmusum da var. Alttan muane bile canımı çok yakar.
Bakalım nasıl olacak
Sen adet bittikten kaç gün sonra cekildin canim ?
Anestezili de vajinusmus önemli değil canım sen kesin anestezili yaptır o zaman. Ben adetin 10. Günü çekildimm ama aslında adet bitiminde hemen çekiyorlar. Benim kendi işle ilgili özel sebeplerimden dolayı geç çekildim.

Canım benim Allah yardımcın olsun, çok zor süreçler, histereskopi neden oldun. Ben de bugün oldum, rahmim Y şeklindeydi

Canım benim Allah yardımcın olsun, çok zor süreçler, histereskopi neden oldun. Ben de bugün oldum, rahmim Y şeklindeydi
Rahim filmi çekildim ben eskiden olanının ilaçları ve sistemi değişikmiş daha olmadan bu yeni yere söyledim o zaman böyle bir şeyler oldu ama artık yok güvenin dedi gerçekten sorun yaşamadım. Acı ağrı olmadı ama tabii ağrı kesici vb kullandırdılar antibiyotik verdiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…