Rahim enfeksiyonu geçirenler yardımm

Zemheri28

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2016
382
271
Merhabalar 6 aya yakın bir rahim enfeksiyonu yaşıyorum sık sık antibiyotik verdi doktorlar geçmedi son 1 aydır sürekli antibiyotik kullanıyorum bu hafta ultrasona alıcaklar karnımda şişlik çok fazla agrı ve mide bulantılarım ,akıntı , bel agrıları ,adet dışı kanamalar var gece uyuyamıyorum tam nasıl atlatabilirim çocuğumda var 2 tane kısırlık gibi şeylere de yol açıyormuş bazı kaynaklarda öyle yazıyor böyle birşey başına gelen var mı nasıl atlattınız hamile gibi karnımda şişlik var rahim enfeksiyonu (pıd) ilaç ile geçmeyenler nasıl atlattınız neden kaynaklıdır bilen var mı? Korkuyorum hayatımı mahvetti psikolojik olarak ta iyi hissetmiyorum cinsel ilişki sırasında agrı da çok oluyor

İdrar yollarımda vardı benim rahime bulaşmıştı monodoks 100 mg fitil de gyno max-xl içinde 3 tane var doktorum bunları vermişti geçti ama kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum. Eşinizden de geçebilir size o da gözüksün bi doktora ama adet dışı kanamaya yorum yapamicam kistin mi var ki

Bilmiyorum adet dışı kanama 6 Aydır var eşimde kontrol oldu ilaç kullandı ondan bulaşmamış çok ilaç verdiler geçmedi ultrason yaptılar mı sende bana daha yapacaklar

Hatırlamıyorum ama 15 günü geçmemiştir sağolun inşallah sizinde geçer Olmadı doktor değiştirin

Merhabalar aynı sorumu bende yasıyorum nasıl cozum buldunuz

Aşırı derecede çok afedersiniz akıntım vardı yeşil başka bi belirti yoktu @fruel

Aynısı bendede oluyor nasıl kurtuldunuz

Bende sizin gibi şikayetler var çuan iğne vuruluyorum fakat sarı akıntımtam geçmedi sadece rengi açıldı bel ağrım ve kasıklarımda hassasiyet var neler iyi geldi lütfe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…