Rahim duvari kalınlaşması ve beta testi

Mesa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
10
0
Merhaba kızlar benim 12 Mayıs gibi sürtünme ile ilişkim oldu öncesinde ve sonrasında ciddi karın ağrılarım vardı reglimde gecikti ben de 23 Mayıs gibi beta testi verdim ve 0.01<test çıktı doktor negatif dediağrılarım devam etti ve bayramda acile gittim tekrar beta testi yaptılar doktor negatif olduğunu söyledi ağrılarım için ilaçlı tomografi çekildim ve rahim duvari kalınlaşması ile küçük kistler gözüktüğünü söyledi. Bekarım içime boşalma durumu va de olmadı. Neden olabilir hamilelik durumu olabilir mi ya da çözümü nasıl neden oluyor bilgi verirseniz sevinirim

İki testiniz de negatif çıkmış her şey hamilelik demek değildir belli ki başka bir sağlık probleminiz var kistler görünmüş bu da adet düzensizliği yapar belki pcos vardır o yuzden küçük kistler gözükmüştür

kistler görülmüs zaten daha ne olabilir yani. olanı görmüssünüz. rahim kalınlaşması eğer luteal fazdaysanız normal ama değilseniz rahim kanseri süphesi oluyor. ama öyle bir durum olsa bence doktorunuz zaten biyopsi isterdi. su an ağrı yapan sey kistler gibi görünüyor.

kistler görülmüs zaten daha ne olabilir yani. olanı görmüssünüz. rahim kalınlaşması eğer luteal fazdaysanız normal ama değilseniz rahim kanseri süphesi oluyor. ama öyle bir durum olsa bence doktorunuz zaten biyopsi isterdi. su an ağrı yapan sey kistler gibi görünüyor.
Regl olmam için doktor duphaston diye bir ilaç verdi ondan sonra Regl oldum ama daha da ağrılarım arttı

Regl olmam için doktor duphaston diye bir ilaç verdi ondan sonra Regl oldum ama daha da ağrılarım arttı
kistlerden dolayı ağrı olması normal. doktor kistler hakkında bir sey söylemedi mi? ne tür kistler? gecme ühtimalleri var mı vs?

Yok hayır hiçbir şey söylemedi. Sadece elime rapor verdi bununla kadın doğuma git dedi sadece
Kistler zararsızsa eğer her kadında görülebilir çikolata kisti değilse reglden 1 hafta önce bitki çayı iç günlük 1 fincan sökülür adetle geçmiş olsun.

Kistler zararsızsa eğer her kadında görülebilir çikolata kisti değilse reglden 1 hafta önce bitki çayı iç günlük 1 fincan sökülür adetle geçmiş olsun.
Teşekkür ederim. Kistler ne durumda olduğunu bilmiyorum doktora randevum Salı günü aldım hala da Regl olmadım korkuyorum birazda açıkçası

Teşekkür ederim. Kistler ne durumda olduğunu bilmiyorum doktora randevum Salı günü aldım hala da Regl olmadım korkuyorum birazda açıkçası
Merhaba. Randevunuzun sonucu nedir? Bende de sol overdo 1,5cm kist var. Pazartesi doktor tespit etti. Son reglime 3 gün kala karın ya da kaşık ağrılarım vardı. Şimdi reglimin üzerinden 9 gün geçti bugün karnımda yine bir ağrı var. Sizin ağrınız nerede tam olarak? Benim karnımın biraz üstü gibi bunla mı alakalı diye şüpheye düştüm. Göbek deliğimin 5 parmak kadar üstü sürekli ağrıyor şuan

X