Rahim duvarı inceliği. 5 mm

Merhaba,
Sorunun tek çözümü estofrem..Yillar suren rahim inceliğine dr.bulent haydardedeoglu ilk gitmemizde çözüm buldu ve rahim 9-10 mm yi buldu.Kesinlikle rahim inceliği olanlar vajinal yoldan estofrem almalilar başka çözüm yok malesef..

Merhaba. Gittiğiniz doktor ve hastaneden memnun musunuz? Gördüğünüz tedavi tüp bebek mi?
Merhaba kızlar ben tüp bebek yapıcam rahimim ince diye transfer yapmıyo doktor rahimim 9.günde 5 mm dedi doktor 5 günde nar suyu estrofem ve redostım ile kalınlaşırmı 7 mm olur mu

Merhabalar rahim inceliğine çözüm bulan var mı acaba? Benim rahmim bir türlü kalınlaşmıyor.

Merhabalar rahim inceliğine çözüm bulan var mı acaba? Benim rahmim bir türlü kalınlaşmıyor.
Valla doktor bana estrofem verdi. O baya işe yaradi. 9 mm kadar çıkardı. Hatta şuan hamileyim. Rahim filmi cektirdikten sonra hamile kaldim. Ve şuan ben rahim duvarimda incelik filanda kalmadigini düşünüyorum.

Valla doktor bana estrofem verdi. O baya işe yaradi. 9 mm kadar çıkardı. Hatta şuan hamileyim. Rahim filmi cektirdikten sonra hamile kaldim. Ve şuan ben rahim duvarimda incelik filanda kalmadigini düşünüyorum.
Her gün 9 tane Estrofem hap 4 tane fitil 3 tane bant kullandım bir mm ancak arttı. Radyoterapiden dolayı olmuyor en son kök hücre tedavisi kaldı onu yapıcam

Her gün 9 tane Estrofem hap 4 tane fitil 3 tane bant kullandım bir mm ancak arttı. Radyoterapiden dolayı olmuyor en son kök hücre tedavisi kaldı onu yapıcam
Hmmm anladim. Allahim sifa versin. İnşallah kalınlaşır. Peki kaç mm oluyor en fazla? Birde hsiteroskopi öneriyorlar bu durumda galiba

5 mm üstüne daha çıkmadı ne yazık ki. 4 kez histeroskopi oldum. Son olarak kök hücre kaldı
Merhaba ben de sizinle aynı durumdayım 4 defa histeroskopi oldum adetim lekelenme şeklinde bir iki gün sürüyor. Endometrium kalinlaşmiyor adetimden bu yana dokuz gün geçti şuan 4mm. Buna rağmen tüp Bebek yapalım dedi doktorum şuan yumurta büyütüyoruz ilaçla. Olursa taze transfer yapacak. Siz şuan ne durumdasınız bir gelişme yaşadınız mı?

Yani kalınlaşmayan Rahimle çok mümkün değil benim 5,5 mm gibiydi tutmadı. Ama her doktor sanırım denemek istiyor. Ben denedim olmadı şu anda ilikten kök hücre yaptım onu bekliyorum.

Nerde yaptınız kök hücreyi bir de fiyat bilgisi paylaşır mısınız. Sonuç alıp almadığınızi da bizimle paylaşın olur mu? Umarım faydasını görürsünüz bize de umut olur.

Sizin 5 mm miydi? Tüp bebekle mi oldu? Yapısal 5.5, 6 mm bende de. İlaçla pek yükselmezse diye korkuyorum 7 mm olup transfer olanlarda düşük olmuş. Üç çizgi varsa olur diyorlar drlar 2 ye ayrılmış bu konuda. Drların 2 ye ayrıldığı konularda bende çıkıyor genelde :) t rahim ameliyatı da böyleydi. Düşüğe sebep olursa diye korkuyorum. 5 aylık düşük olan okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…