Rahim duvarı inceliği. 5 mm

aysetugba44

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2014
78
11
Merhaba herkese. Bugun adetimin ilk gününden itibaren 12. Günüm ve rahim duvarım 5 mm dedi doktor. İnce dedi. Bu şekilde hamile kalamazsin dedi. Vagifem fitil verdi. Benim gibi olan varmi acaba. Bu fitili kullanan ve olumlu sonuç alan varmi acaba

Adetliyken ince oluyor adetten sonra kalınlaşıyor diye biliyorum. Ama ilaçla kalınlaşır ki zaten bence her tüp deneyede kalında olsa daha çabuk kalınlaşsın diye ilaç veriyorlar

Benimde rahimim ince ama 3 kere hamile kaldım biri dış gebelikti ama diğer ikisinde olması gerektiği kadar kalınlaştı

Hangi doktora gidiyorsunuz benim de 8 oluyor ama tüo bebege almiyorlar iptal oluyor

valla ben artık doktorlarada inanmıyorum:) bende adet olmadım diye gittim test istedim.duvarın ince kalamazsın dedi söktürücü verdi,ama bitmek bilmeyen ağrılarım vardı ve idrar negatif çıkıyordu.4 ğün sonra kanda pozitifi gördüm

Kaç milimle gebe kaldınız acaba hayırlı olsun

canım trasfer cnm 9 demişti doktorum ama ,dediğim gibi doğal gebelikle kaldım yani .demek ki inceykende kalınabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…