Rahim aldırma ameliyatı

benim annem oldu daha yeni arkadaşımın annesi oldu hem yumurtalık hem rahii alındır tabi zor ameliyat bu yani bıçak altına yatıyorsunuz ağrısı da oluyor ama o kadar kötü ameliyat da değil dua edin doktoru hasteneyi güzel seçin bakıma hijyene dikkat edin bol bol dinlensin doktorun dediklerini uygulasın kendıne dikkat etsin yeter az daha konuşursam ben yapıcam ameliyatını o derece anlattım geçmiş olsun

Canim tam 1 hafta once oldum. Rahim yumurtalik tupler ne varsa alindi. Suan dinleniyorum. Cok buyuk sikinti yok.
merhaba....benim annemin de rahimdeki miyom yüzünden doktor rahminin ve yumurtalıklarının alınmasına karar verdi. Lütfen yardımcı olur musunuz çok endişeliyim. Eskişehirde yaşıyoruz .annem 51 yaşında.Eskişehir devlet hastanesinde Sevgi Güleç ameliyatı gerçekleştirecek.Ameliyatınız ne kadar sürdü ve ne kadar sürede toparlandınız?Ben de şu an 8 aylık ikiz bebeklerime hamileyim.Çok stres yaptım.

Annemin hem rahim hem yumurtalıkları alındı. 4.gün ayaklanmıştı. Sonrasında menapoza girdiği için biraz sıkıntıları oldu. O dönemde annenize destek olun.

Canim annem Eskisehir'de Doc.Dr. Tufan Oge'ye oldu.Laporoskopiyle yapti yani delikli hic ameliyt olmamis gibi cikti 2 gunde normal hayatina dondu bu kadar iyi bir doktor gormedim.

Canim sakn o miymisik doktoa gitme beni hamilelikte takip edecekti neredeyse Osmangazide Tufan Oge var ona olsun hrm loparoskopiyle yapiyor

Canim sakn o miymisik doktoa gitme beni hamilelikte takip edecekti neredeyse Osmangazide Tufan Oge var ona olsun hrm loparoskopiyle yapiyor
Bir de hiç tanıdığın var mı Tufan Ögeye kapalı ameliyatla rahim ve yumurtalıklarını aldıran? Memnun kalmışlar mı?

Cok miymisik bir kadin bu beni dogumda birakir hareket edene kadar dogururum dedim.Annem ne yazik ki gecen sene kanser oldu rahmini yumurtaligini aldi o kadar iyi bir doktor ki ondan baskasina kesinlikle guvenemezdim ameliyattan cikar cikmaz bana mesaj atti durumu her asamayi anlatti ben de su an ona gidiyorum cok memnunim

Öncelikle çok geçmiş olsun. Kapalı ameliyatla mi aldı?

Aynen canim hicbir sey yokmus gibi cikti annem hic agri sizi zorlanma olmadi

Ben acaba yarına randevu bulabilir miyim bakim.
Bulursun canim hem osmangazide hem Acibadem de calisiyor insallah annende kanser gibi durum yoktur.Seni o kadar iyi anliyrum ki annem hastalandiginda ben de 8aylik hamileydim

Bulursun canim hem osmangazide hem Acibadem de calisiyor insallah annende kanser gibi durum yoktur.Seni o kadar iyi anliyrum ki annem hastalandiginda ben de 8aylik hamileydim
Çok teşekkürler canım ilgin için. Bn yarın arayacağım ama annemin durumu biraz acıil çok bekleyemezsin demiş.Sancısı çok.Yumurtaliği kapamış. Annemde Bn gezemicem doktor doktor tahlilleri yaptırdım oluvereyim diyor.Çok zamansız oldu bu durum.inşallah bir sıkıntı çıkmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…