Rahim ağzında yarası olup dondurduktan sonra hamile kalanlar buraya..

çok teşekkür ederim..üzerinden zaman geçmiş baya..dondurma işleminden sonra hakikaten benşm de akıntım falan kalmadı arkadaşlar..hatta o kadar zaman kullandığım fitillere yanıyorum şimdi..keşke daha önce donduralım deseydi doktorum..ama vardır bi bildiği mutlaka..sana da geçmiş olsun arkadaşım..

çok geçmiş olsun hem yara için hem hamileliklerin için..ne zordur biliyorum ben iki kere ileri haftalarda kaybettim allahım nasip etsin inşallah hepimiz görelim hayırlı sağlıklı evlatlar..teşekkür ederim bu arada cevap için..

canım inşallah en kısa zmanda bizde yaşarız o güzel duyguyu senin ne kadarlıktı bebeklerin...

canım üzme kendini inşallah en kısa zmanda yine olur bebişin.. nasıl bu ay var mı umut:)))

sağol canım ben şu an yeni öğrendim hamile olduğumu..o yüzden dedim üçüncüyü bana bağışlasın rabbim die..yarın doktora gidicem bakalım inşallah normal bi gebeliktir..yarın 4+5 olucaz benm hesabıma göre..inşallah bişiler görebiliriz..sen ne durumdaydın şu an canım düşünüo muydunuz bebiş?

canım benim bu ayda kırmızılar geldi bakalm hayırlısı ....

canım benim bu ayda kırmızılar geldi bakalm hayırlısı ....

rabbim en güzel en hayrlı zamanda hayırlı sağlıklı bir evlatla yüzünü güldürsün..hepimizin sonu hayır olsun inşallah canım..hamile kaldıktan sonra hayrla 9 ayı tamamlamayı nasip etsin rabbim en önemlisi de bu sanırım..

arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim 10 gün önce Zeynep kamildeki dr yaran var hemen dondurt dedi.bugn başka dr gittim fakat yaran küçük fitil vercem dondurmaya gerek yok dedi.henüz çocuk doğurmadığın için rahmin daralır doğumdan sonra dondururuz dedi.smear testim temiz sadece iltihap var.sizce dr dinlemeyip dondurtsammı? kafam cok karıştı.lütfen yardımcı olun..

ARKADAŞLAr bende rahim aznda yara vardı 1 aya ilaç fitil kullandım dün doktora gittim fakat yara geçmemiş ve yarasyı dondurdu doktorum benim durumumda olupta hamile kalanlar var mı?

bennimde yaram vardı ve donduruldu herhangi bir sıkıntı olmaz sadece günleri bekleyin.

canım benmde yaram vardı doktor önce fitil verdi kullandım ama geçmeyince donduralım dedi ve dondurdu sonrasında 2 kez hamile kaldım ama kimyasal gebelikmiş bebekler tutunamadı ... benmde hiç çocuğum yok yani doktor bana rahmin daralır falan demedi..bence sıkıntı yapma bi sorun olmaz...

Canım gümüş nitrat denilen bi ilaç kullanılıyo diye biliyorum onu bi araştır istersen

canım ben yara olduğunu bilmiyorken hamile kaldım.engel olmuyor demek ki.ama tabii keşke önceden bulsalardıda tedavi olsaydım.düşük filanda yapmadım hiçte koku ve akıntı dışında bir skıntı yaşamadım.

Rahim agzindaki yarayi bn dondurma islemi yaptirdim dogum yapmayan dondurulmasi gerektigini soylemisri dr.fitil kullandim belli sure iliski yasaklandi zaten kontrole gidiosun dr sana soyluyo gecip gecmedigini hamilede kalabilirsin bn yarayi dondurttum tedavi oldum fitille sonra bebek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…