Rahim ağzında yarası olup dondurduktan sonra hamile kalanlar buraya..

keser84

Meleklerimi koru Yarabbi
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
3.640
2.336
40
ARKADAŞLAr bende rahim aznda yara vardı 1 aya ilaç fitil kullandım dün doktora gittim fakat yara geçmemiş ve yarasyı dondurdu doktorum benim durumumda olupta hamile kalanlar var mı?

Cnm bende aynı dertten muzdaribim yaram var ama henüz dondurmadım da yaktırmadım da gümüş nitrat denilen bi ilaçla yapılması gerekiyormuş ben daha yeni evliyim çocuğum yok çocuğu olmayana ne yaktırma ne dondurma önerilmiyormuş. bu hafta sonu doktora gidicem bakalım ne olacak. geçmiş olsun şimdiden.

Cnm bende aynı dertten muzdaribim yaram var ama henüz dondurmadım da yaktırmadım da gümüş nitrat denilen bi ilaçla yapılması gerekiyormuş ben daha yeni evliyim çocuğum yok çocuğu olmayana ne yaktırma ne dondurma önerilmiyormuş. bu hafta sonu doktora gidicem bakalım ne olacak. geçmiş olsun şimdiden.

canım bende yeni evliyim doktor bişy olmaz bu yara ve ilthap spermin rahme gtmesini engelliyor oyzden donduralm dedi bebeğin olmamamsına engel değil dedi ama ben yiede tedrgnm

merhabalar konunuzu böldüğüm için özür dilerim ama rahim ağzı yarasındaki belirtiler neler acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz?sizin ne gibi şikaetleriniz vardı?

canım valla adetten sonra aşırı derecede akıntı vardı ve ilişkiye grince çok fena acı çekyrdum.idrar yaparken yanma

cevap için teşekkür ederim.bende de ilişki sırasında kedi tırmalar gibi bir acı oluyor ve akıntım var.acaba bununla ilgili olabilir mi diye düşünmüştüm de:26:

ARKADAŞLAr bende rahim aznda yara vardı 1 aya ilaç fitil kullandım dün doktora gittim fakat yara geçmemiş ve yarasyı dondurdu doktorum benim durumumda olupta hamile kalanlar var mı?

öncelikle geçmiş olsun, bildiğim kadarıyla rahim ağzındaki yaradan smear alınması gerekir.sonra yakma veya dondurma olur diye biliyorum..

keserimm başlığı görür görmez aklıma geldin, senin için bakmak için girdim belki bişey okurum da söylerim diyee :KK1:
meğer başlığı sen açmışsınnnn :KK52::KK52:
hayırlı olsun topiğin kuzuum :KK69:

ben de 1-1,5 ay önce dondurdum...bebek için de 1 seneden fazladır uğraşıyoruz ama olmadı :KK43:
bu ay aşılamaya geçeceğiz o yüzden yaranın etkisinin olup olmadığını çok anlayamayacağım

keserimm başlığı görür görmez aklıma geldin, senin için bakmak için girdim belki bişey okurum da söylerim diyee :KK1:
meğer başlığı sen açmışsınnnn :KK52::KK52:
hayırlı olsun topiğin kuzuum :KK69:

evet kuzum ben açtım ama pek bilgi edinemedim :)))) teşekkrler canım

kızlar lütfen tecrübeli arkadaşlardan cvp bekliyorm

merhaba,

vajinal muayene sırasında, 1,5 yıl önce rahim ağzında küçük bir yaram olduğunu öğrendim fakat 4-5 ay önce gebe kaldım. yani rahim ağzı yarası gebe kalmaya engel değilmiş, yaşayarak öğrendim :)

Son düzenleme:
merhabalar konunuzu böldüğüm için özür dilerim ama rahim ağzı yarasındaki belirtiler neler acaba bu konuda yardımcı olabilir misiniz?sizin ne gibi şikaetleriniz vardı?

sık sık iltihap, enfeksiyon ve akıntı şikayetim söz konusu oluyordu öğrendim ki yara bunlara sebep olabiliyormuş, birde uzun süre ilişki söz konusu olmazsa ilk ilişki de hafif kanama gibi birşey ( pembemsi akıntı gibi) söz konusu oluyor, sonrakilerde olmuyor. zaten vajinal muayenede yaranın olup olmadığı görülüyor.

merhabalar,
benim rahim ağzında küçük bir yaram var, doktor bu yaranın iltihap ve akıntıya sebep olabileceğini söyledi ve bu sebeple yarayı donduralım dedi. Sizin dondurma işlemi yapıldı mı?

benim yara donduruldu 2 ay önce.... 1 ay öncede kimyasal gebelk yaşadım salı günüde rahim filmi çektrcem hayırlısıyla inşallah bukez bebeğim gelir...

benim yara donduruldu 2 ay önce.... 1 ay öncede kimyasal gebelk yaşadım salı günüde rahim filmi çektrcem hayırlısıyla inşallah bukez bebeğim gelir...

hayırlısı olsun, inşallah beklediğiniz gibi sonuçlanır...yara dondurma zor bir işlem mi, acı oluyor mu, ben yaradan yana aslında bir rahatsızlığı yok ama son zamanlarda çok iltihap ve enfeksiyon olmaya başladı, doktor yarayı dondurusak bu sıkıntın geçer dedi, o sebeple kararsızım

Son düzenleme:
X