Rahim ağzı uzunluğu

Lazkiziderler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2016
140
41
29
Bayanlaar merhabaa..

Bugün muayeneye gittik çatı pelvis falan. Bebeğim 38+2 günlük. Rahim ağzı uzunluğunda kısalma yokmuş ben nasıl kısaltcam onu ya kilosundan korkuyorum çok alırsa sezeryan der bide yada zor doğum olur falan. Ay kafam çok karıştı yardımlarınızı bekliyorummm

Kısalma mı incelme mi ? İlk defa duydum incelme ve açılma için sıcak duş ve bol hareket yürüyüş

Bol yuruyus. Merdiven in cık. Ise yarar belkı oglumda yaramıstı. 40. Haftada geldı :) 10 km gıdıs gelıs yurumustum.

Bol yuruyus. Merdiven in cık. Ise yarar belkı oglumda yaramıstı. 40. Haftada geldı :) 10 km gıdıs gelıs yurumustum.
Oo maşallah ben hep yatıyorum 1 hafta sonra tekrar gitcem bu 1 hafta boyunca bool bool yürümeyi deniyim inşallah fark olur vaktinde gelsin ama normal olsun istiyorum sezeryandan korkuyorum. Bide doktorum çok kilo alması iyi değil dedi ondanda tırsıyorum minicik Bakalım.

Benım tam vaktınde geldı canım tahmını dogum tarıhı 15 ekimdi 14 te geldi :) tamamen bebegıne baglu aslında gelmek gelmemek. O kendını ne zaman hazır hıssederse o zaman gelıcek. Suanda kılosu ne kadar. 3.065 ti oglum. Ama 4 olup dogum yapanlarda var rahat rahat. :) yatma ama hareket et ozellıkle normal dusunuyosan.

Ben daha yatarmıyım şuanda kilosu 3200. Hesapladımda 11 günde 400 gram aldı bu kiloda yeter ona daha süt müt icmiyim ben

Ilk gebeligim hic bilgim yook doktorumde ekranda gösterdi iki + koydu sağına soluna. Bunların bir araya gelmesi lazım dedi bende adını kısalma koydum
CANIM o incelme işte . Bol bol yürü sıcak duş ve çömelme hareketi var onu yap arada işe yarar inşallah. Kızımda açılmam bianda olmuştu ama ben o hafta evde büyük temizlik yaptırdım halılardan perdelere kadar kalktı herşey

Evet yürüyüşe taktım başlıyorum inşallah işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…