Rahim Ağzı kanseri belirtileri

Sultan1906

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2022
3
1
28
Merhaba hanımlar.
26 yaşında iki sene önce normal bir doğum yaptım. 8 aydır düzenli adet oluyorum doğumdan ve hamilelikten önce de hep düzenliyor olurdu bununla alakalı bir problem yok. Ama şu son iki aydır adet dışı kanamalar, ilişkin sonrası günlerce süren kanamalar,vajina kemiklerimde sızlama, kanlı akıntı son iki gündür kokulu olmaya başladı bel ağrısı kasıklarda kramp var. Ben ilk zamanlarda hamilelik olabilme ihtimalini düşündüm ama iki aydır adet oluyorum gecikme olmadı. Biraz Google de baktım ama basım ağrıyor yazsak kansersin diye çıkıyor zaten. Küçük bir bebeğim var kendimi çok tedirgin hissediyorum kimseye bişey de söyleyemedim randevu aldım ama kendimi düşünmekten alamıyorum. Kansermiyim diye düşünüyorum sürekli. Beni bu konuda aydınlatacak birileri vardır umarım

Merhaba
Öncelikle geçmiş olsun. Yaşın çok genç. Kötü hastalık olduğunu düşünmüyorum ama ilk fırsatta doktora göstermelisin. Maalesef orası hassas bir konu olduğu için muhakkak doktorun görmesi gerekiyor. Baktığın da bile az çok bir şeyleri anlar doktor. İçini ferah tut internete bakma. İnternete bakınca vay halimize .. Bende farklı bir problem ile savaşıyorum virüslerim rahim ağzı kanseri olmak öyle hemen olabilcek bir şey değil ve erken teşhis edilebiliyor.

Sizede çok geçmiş olsun teşekkür ediyorum bende ihtimal vermiyorum açıkçası ama anormallik giden biseyler olduğu kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…