rahim ağzı kanseri aşısı

BULUTT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.550
19
ya arkadaşlar bi ara çıkıp bas bas bağırdı sevgili doktorlarımız.gidin kesinlikle yaptırın diye...
sonra haberlerde izledim yurdışında yaptıran bikaç kadın ölmüş diye.sonra bizim doktorlar sustu. napacaz Allahaşkına yaptırsak mı yaptırmasakmı?? bilgisi olanlar paylaşsın lütfen.:

o haberleri ben de duydum ama inanmıyorum açıkçası. bence yaptırılması lazım...o ölüm vakaları yanlış doz uygulamalardandı 2 tanesi. sakat kalan bir kız da henüz 7 yaşında aşılandığı için ağır gelmiş.
benim bir çok yakınım yaptırdı, ben de önümüzdeki yıl olmayı düşünüyorum.

arkadaşlar ben de yaptırmak istiyorum,hatta bu ay yaptıracaktım ancak bu ölüm olayları -gerçi ne kadar doğru bilemiyorum-beni çok korkuttu...ne yapacağımı şaşırdım...doktorum bana reçete etti ilacı...ama korkmaya başladım...kararsızım ben...

Bende Doktoruma Aşıyı Sordum...Kanserden Korumasıyla İlgili Net Bi Şey Olmadığını Doktorlarında Aşıyla İlgili Fikir Ayrılıkları Yasadığını Yararı Ve Zararları Hakkında Kesin Net Bulguların Olmadığını Söyledi.Eğer İstersen Yaparız Ama Ben Çok Gerekli Görmiyorum Dedi ...Tbiki Bu Benim Doktorumun Fikri.Açıkcası Aşı Hakkında Bende Kararsız Kaldım:KK43:(Ölüm Haberlerini Duymamıştım Şimdi İyice Karasız Kaldım.Bildiğim Kadarıyla Bu Ası Daha Yeni Sanırım Ben Biraz Daha Beklicem...Sağlıkla Hoscakalın....

X