Rahatlatıcı bir dua bilen...

Kirmizilisiyahlikadin

21 Agustos baslangic=64.6 hedef= 55 güncel-61,2
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2015
1.291
1.105
36
Arkadaşlar , ben üstümde bir ağırlık hissediyorum. Yaşam enerjim bir anda düşüyor , bir anda yükseliyor. Namaz kılayım diyorum. Yemek, bulaşık ,bebek, iş derken kilamiyorum. Bahane değil tabiki bu ama olmuyor. Yorgunluktan sızıp kalıyorum. Gece uykusu yok zaten. Gunduz de işyerinde yoruluyorum. Bir dua var mı beni anlatan. Derdime çare olacak bir dua. Benim gibi olan ve kendini kurtaran. Çok sinirliyim. Bu yetersizlik duygusu, kimsenin beni , yaptigim isi beyenmemisi vs. Bana tavsiyesi olan... Teşekkür ederim.

Önce bir uzamana çıkın depresyonda olabilirsiniz

Geçmiş olsun. Doktora gidin, destek alın. Bol bol içinizden geldiği gibi dua edin. Allah'ın esmasını zikredin. Unutmayın! "Kalpler yalnızca Allah'ı anmakla huzur bulur"

Bismillahillezi le ye(d)urru meásmihi şey’un fil erdi vela fissema’i ve huvessemiu’l aliym

"İsmiyle yerde ve gökte hiç bir şeyin zarar veremeyeceği Allah'ın adıyla. O, hakkıyla işiten ve her şeyi bilendir."

Okuduğumda kendimi iyi hissettiğim bir duadır

Dr gidin tahlillerinizi yaptirin kan dusuklugu endokrin sistem sorunu da dediklerinizi yapar yoksa bise psikiyatriye yonlendirir zaten
Manevi olarak vucudunuzun kuvveti icin ya kaviyy mutluluk icin ya latif esmalarini bol bol zikredin gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…