Rabbime Emanetsin Kuzum Dua Topiği

merve02

AŞK'sın Sen! CAN'sın Sen!
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2011
21.447
47
Rabbime Emanetsin Kuzum Dua Topiği
Arkadaşlar artık dua paylaşımımıza buradan devam edelim
Tüp bebek dua toiğimiz olsun:):)

Son düzenleme:
aysen79 için ayetel kürsi

Aysen79 arkadaşımız için 313 ayetelkürsü listesi

Havinsu---------------------52------- okundu
Biricik-----------------------52--------okundu
nhntrkmn--------------------52
Aysen79---------------------52
Merve02---------------------53
Seminay84-------------------52

cumartesi aksam 22 ye kadar tamamlayalim insaAllah

mervecim adresi diğer topikte ver bi de davet et istersen katılmak isteyen arkadaşları

merve canım burdan da yazayım aysen79 için yaptığımız dua listesindeki bana düşen 52 ayetel kürsüyü okudm

mervecim senin de bu topikin başına bi liste yapman lazım ki....en başa kendini yaz hamişşşşş :)))))

havin ağzına yüreğine sağlık teş.ederim

uzunu süreligine mi gidiyosun tatlim ablanlara,hayirli yolculuklar

aysen rıca ederim can taş attımda kolum yorulmadı rabbim okuduğumuz kuranları yaptığımız duaları kabul etsin inş senin için okuduğumuz kuranlar dualarda kabul olur.

bircik canım 15 günlüğüne gidiyom nasipse bayramda evimdeyim

mervecim senin de bu topikin başına bi liste yapman lazım ki....en başa kendini yaz hamişşşşş :)))))

Şimdi arkadaşları bi gelsin canım o zaman listeyi yapacağım bi kalabalıklaşalımda sabit bir liste yapacağım
herkese sırayla okunacak canım:KK16:

aysen rıca ederim can taş attımda kolum yorulmadı rabbim okuduğumuz kuranları yaptığımız duaları kabul etsin inş senin için okuduğumuz kuranlar dualarda kabul olur.

bircik canım 15 günlüğüne gidiyom nasipse bayramda evimdeyim

amin canim

ooo özlicez seni desene :)

Şimdi arkadaşları bi gelsin canım o zaman listeyi yapacağım bi kalabalıklaşalımda sabit bir liste yapacağım
herkese sırayla okunacak canım:KK16:

Mervecigim beni aklimda sanada bir an önce okumak var,saglikli bi sekilde bebislerini kucagina alma niyetiyle ne dersin?

Mervecigim beni aklimda sanada bir an önce okumak var,saglikli bi sekilde bebislerini kucagina alma niyetiyle ne dersin?

ben kendi adıma öyle bir şey diyemem valla utanırım siz nasıl uygun görürseniz artık:KK17:

X