Rabbim nasip ederse nisan annesiyim..

meral_83

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
328
3
merhabalar bende ALLAHIN izniyle nisan annesiyim hesaplarıma göre ve son regli tarihim 1 temmuz ve herşey yolunda giderse 7 nisanda bebeğim dünyaya gelecek inşallah..kızlar bişey sorabilir miyim beta hcg 597 çıktı ve ben çok korkuyorum son regli tarihime göre 4 haftalık bu değer nasıl sizce cevaplarınız benim için çok önemli..

canım merhaba hoş geldin aramıza..öncelikle Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah.. sen bizden bir sene sonrasın yani bizim bebişler bir yaş önde olcak... bende 26 nisanda doğum yatm şimdi bebişim 3 ayı geçti yani... valla canım beta değerini sormuşsun bir bilgim yok keşke doktoruna sorsaydın...

hayırlı olsun canım
bebeğim 4 aylık oldu
hoşgeldin.sorun hakkında bilgim yok.önemli olsa doktorun söylerdia.s

aramıza şimdiden hoşgeldin canım
benim güzeller güzeli kızım da 7 nisanda dünyaya geldi
beta hcg değerin oldukça iyi ben ilk öğrendiğimde 294 çıkmıştı
bebişin sağlıklşa gelsin işallah canım

hepinize çok teşekkür ederim inanın içim rahatladı..o kadar heyecanlıyım ki..benim için çok zor bir ihtimaldi rüyada gibiyim şu an burada sizlerle olmak mucize gibi..Rabbime şükürler olsun..

sağlıcakla eline almayı nasip etsin rabbim benimde 2 temmuzdu regl dönemim.ve bebişimi 27 martta elime aldım darısı senin başına ve tüm isteyenlerin başına

Cnm tebrikler desene bi koç daha gelicek dünyaya inşallah sana ve ailene hayırlı ve uğurlu bir evlat olur. Allah gönlüne göre versin. enim kızım 8 nisanda geldi dünyaya.

kızlar ne mutlu sizlere allah analı babalı büyütsün farkettimde çoğunuzun kız bebekleri olmuş benimde çin takvimine göre kız diyor bakalım hayırlısı Rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inşallah..amin..

Güzel nisan anneleri hoşgeldiniz...bende 4 nisan 2008 de oğlumu kucağıma aldım.bugün tam 4 ayımız doldu..Allahım sizlerede bugünleri göstersin..Her konuda size yardımcı olmayı çok isterim.sevgiler...

regl tarihime göre doğumu 2 nisan olarak gösteriyor......şimdi 5+4 günlük olduk....umarım hayırlısı ile günler birbirinin ayağına basarcasına geçerde rabbim annelik duygusunu yaşatır.....

Bütün güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 2.hcg sonucum 2277 kizlar..sadece canimi sikan daha doğrusu beni korkutan ara ara kasik ağrisi yaşiyorum bakalim sizzlerde de olmu muydu..

Canım,ben herhangi bir kasık ağrısı yaşamadım ama hemen endişe etme.bir doktora danış,için rahatlasın..

Şimdi okuyunca mesajlarınızı geçen seneki hallerim aklıma geldi.Hiç geçmez gibi geliyordu zaman oysa şimdi oğlum dördüncü ayını bitirdi.Sizede rahat bir hamilelik ve güzel sağlıklı doğum dilerim.

X