Rabbi yessir duası?

Pinklaydy

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
196
80
25
Kızlar merhabalar. Ben bir konuda dua ediyorum. Daha doğrusu biri için dua ediyorum. Tefriciyye okuyordum sayısını unuttum. Dua ederken hayırlısı olsun diye isteyemiyorum direkt o istedigim şey olsun diyorum.
Cuma günü de sabah namazına doğru rüyamda o kişiyi gördüm. Tam gördüm sonra birden kayboldu. Bende Rabbi yessir duasini okuya okuya onu arıyordum. Duanin manası hayirlisini istemekmis. Sizce bu ruya bana bir isaret miydi? Bu duayı zikir gibi mi çekeceğim?

resmen isaret gibi biseya olmus evet Zikir gibi cekebîlirsiniz bence herseyin hayirlisini isteyerek baslayin duaaya hayirsiz olupta sonunda uzulmek daha kotu

resmen isaret gibi biseya olmus evet Zikir gibi cekebîlirsiniz bence herseyin hayirlisini isteyerek baslayin duaaya hayirsiz olupta sonunda uzulmek daha kotu
Bende oyle yapacağım abla❤ama cevrem o kadar olmusuz konusuyor ki . Biraz hakililar. Beni gerçekten içerleten bir durum. Hep ne yapacagim diye dusunuyordum. Cuma gunu dedigim rutayi gördüm ❤.

Evet kesinlikle HAYIRLI’sıyla istemelisiniz. Özellikle özel ve aşk konularında. O kişiyi seviyor ve her ne olursa olsun “o olsun” demiş olabilirsiniz. Ama hep uzun vadeli düşünmek gerek.Şu an size mutluluk getirsede ileride herşey değişip bambaşka birşeye dönüşebilir. Bir sürü insan çok istediği şeylere/insanlara kavuşuyor ama bazen sonu felaket oluyor.Yani tabiiki nacizane fikrimi söylüyorum. Anlattıklarınızdan özel bir kişi için dua ettiğinizi anladım. Belki dua ettiğiniz zaman “HAYIRLI değilse bile, HAYIRLI’ya çevir öyle nasip et” diye niyet edebilirsiniz. Zaten kaderinizde varsa her türlü dua etseniz kabul olur.

Cok çok teşekkür ederim öncelikle ❤ peki sizve bu ruya hayırlısı icin dua etmem uzere bir isaret mi?

Bnde öyle dua ediyorum inşallah hayırlısı. Sizce bu ruya bana bir isaret miydi?

basima boyle bir olay geldi gercekten de sonra daha uzuldum daha perisan oldum hep hayirlisi herseyin hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…