Pubis estetiği oldum

E

EU3

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar;
Burada genelde vajina estetiği diye geçmiş ama pubis estetiği olmak isteyen de soramayan vardır belki. Ben geçen sene hem pubis estetiği hem vajina hem pubis estetiği oldum. Vajina için estetik diyemeyeceğim çünkü kadın doğum doktorum sağolsun doğumda kocaman bir yırtığım olmuş haberim yok. Daha sonra doktorum hastaneden ayrılıp yerine gelen doktordan öğrendim. Aynı zamanda esas derdim pantolon giysem, mayo, bikini giysem önümde kocaman duran bir kabarıklıktı. Genç kızlığımda da vardı ama hamilelikle alınan kilolarla korkunç boyutlara ulaştı. Araştırmaya başladım. Madem narkozu yiyecektim bu problemimden de kurtulmaya karar verdim. O yüzden plastik cerrah araştırdım. Bayan olmasını da istiyordum çünkü çok utanıyordum. Sonunda doktorumu bulup ön kısım için lipoşaksın , vajina için ise daraltma toparlama ameliyatımı oldum. Tabii ki 2 hafta ön bölgemde acayip şişlik ve morarma oldu. Vajina ameliyatım için de 2 hafta tentürdiyota oturdum. 3. hafta iyileşmeye başladım, hatta bu haftanın sonunda denize bile girdim. Cinsel ilişki 3 hafta yasak kızlar, kocalarınıza söyleyin. Sorunuz olursa memnuniyetle cevaplarım. Öptüm hepinizi.hihoyyyt

ya hiiç cesaretım yok.bı de acısı..aman tanrım 3 haftada anca ıyılesmek tendurdıyoot falan...

Ya tatlım hangi ameliyat ağrısız ki, sonuç mükemmel sen ona bak. Ağrı oluyo tabii şaka bi yana ilk 1 hafta, soora yavaş yavaş azalıyo. Yaw oturunca kedi yavrusu oturuyo gibiydi bacak aramda, katlandım walla napiim. Vajinoplasty o kadar germedi.

Merhaba Ayşecik;
Ben de hem meme büyütme hem liposakşın yaptıracağım, bu ön taraf benim de çıkıntılı ya sen kime ne kadara yaptırdın. Hazır bacakları yaptırmışken oaryı da aldırayım bari

Merhaba Fairylady ben Aylin Karanlık'a ameliyat oldum. Pubis ve vajina operasyonu geçirdim. ıkisine geçen sene 3000 TL ödemiştim. Bi konuş istersen, çok tatlı bi doktor.Meme konusunda da çok iyi. Ben de meme toplatacağım para biriktiriyorum.

Sağol canım ben Aylin Hanım'la bu meme yazılarından etkilenip görüştüm şekerim, salı hem meme büyütme, hem basen liposakşın yaptıracağım, pubisi de ekleyiverdim araya.

Hadi hayırlısı olsun şekerim. Gelişmelerini takip edeceğiz merak etme. Şimdiden geçmiş olsun.

ahahahah :))) kedi yavrusu cok iiimis :)))

gecmis olsun :)

Sağol şekerim, Allah kimseye dert vermesin, rahat rahat pantolon giymek neymiş anladım valla, tatili iple çekiyorum, şort - etek out bikini inkaydirigubbakcemile

Kızlar bu amelıyatı olmasının sebebı dış görünüşünün kötü olmasımı? SArkık büyük fılan olmasımı yanı?

Bılmıyorumda ondan sordum,gecmış olsun a.s.

Kızlar bu amelıyatı olmasının sebebı dış görünüşünün kötü olmasımı? SArkık büyük fılan olmasımı yanı?

Bılmıyorumda ondan sordum,gecmış olsun a.s.

Şekerim pubis denen yer cinsel bölgenin üst kısmındaki altı kemikli yer oluyo, orası çok yağlıydı benim. Pantolon giyince ve mayo giyince direkt dışardan farkedilecek şekilde tümsekti. Ben çok rahatsızdım , aldırdım liposakşınla. Şimdi de memişler toplanacak, bu hamilelik bozuyo insanı yaaaa, insanın çocuğu olması güzel de. Bu arada sağol canım güzel dileklerin ve çiçeklerin için

Ya tatlım sen keyfine bak hamişciğim. Ama benim doğumdan önce cinsel bölgem taş gibiydi. Neyse toplatılıyo sonra, doktorunu bulduktan sonra

benı memelerde tavan yaptı feci sırt agrım var..
yataktan surunerek kalkıyorum. memeler agır gelıyo vcudum ınce memler balon cok sınırım bozuluyo..
bende meme yptrcam inşşşşş yaz sonu gıbı parama baglı.
agrıdan korkuyorum zaten su an emzırıyorum mumkun degil.
meme oprsyonun fiyatlarını bılıyormusun canım???
çok gecmiş olsun bu aradaopuyorumnanaktan

merhaba...pubis lipo dan memnun kaldınız mı...ben de yaptırdım ama eskisinden pek farkı yok gibi...teşekkürler..

bende kedi varmış gibi değil şimdilik,herhalde biraz daha idare ederim

kızlar bu pubis sorununu ameliyatsız kucultme yontemı yok mu ? korkuyorum ben

Merhaba arkadaşlar;
Burada genelde vajina estetiği diye geçmiş ama pubis estetiği olmak isteyen de soramayan vardır belki. Ben geçen sene hem pubis estetiği hem vajina hem pubis estetiği oldum. Vajina için estetik diyemeyeceğim çünkü kadın doğum doktorum sağolsun doğumda kocaman bir yırtığım olmuş haberim yok. Daha sonra doktorum hastaneden ayrılıp yerine gelen doktordan öğrendim. Aynı zamanda esas derdim pantolon giysem, mayo, bikini giysem önümde kocaman duran bir kabarıklıktı. Genç kızlığımda da vardı ama hamilelikle alınan kilolarla korkunç boyutlara ulaştı. Araştırmaya başladım. Madem narkozu yiyecektim bu problemimden de kurtulmaya karar verdim. O yüzden plastik cerrah araştırdım. Bayan olmasını da istiyordum çünkü çok utanıyordum. Sonunda doktorumu bulup ön kısım için lipoşaksın , vajina için ise daraltma toparlama ameliyatımı oldum. Tabii ki 2 hafta ön bölgemde acayip şişlik ve morarma oldu. Vajina ameliyatım için de 2 hafta tentürdiyota oturdum. 3. hafta iyileşmeye başladım, hatta bu haftanın sonunda denize bile girdim. Cinsel ilişki 3 hafta yasak kızlar, kocalarınıza söyleyin. Sorunuz olursa memnuniyetle cevaplarım. Öptüm hepinizi.hihoyyyt

Gecmis Olsun. Darisi basima. :sm_cool:O Tuylu Bolgen kadin genital bolgenin ustu orasi simdi dumduz oldumu ve cok duzelme varmi, vajinanin daraltilmasi sonucu cinsel iliski duzeliyormu, bende dusunuyorum, iki dogumdan sonra cok genisledi icten, vajina ici daraltma toparlama yazmissin, nasil toparlama yani, dudaklarimi duzeltiyorlar ameliyatta, vajina ameliyatindan once adet olduktan hemen sonra yapilir diye okudum, dogrumu, birde cok acili bi ameliyatmi. Simdiden tesekkurler.

::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

X