pubb olmuşum..deri döküntüsü

Çok çok geçmiş olsun canım. Umarım ilaçların etkisiyle biraz olsun rahatlamışsındır.

sabah başka dr.a gittim iğne verdi ağızdan bi ilaç bide yeniden merhem.istersen bebeği erken alalım dedi cildiyeci ama küveze konursa çok üzülürsün 10 gün sabret dedi.bu arada dr.umu da değiştirdim son haftada.sezeryan olucam yine ama beni doğurtan dr yapacak.kısmete bakın.gece hiç uyumadım.tuzzzzzzzz yemeyin ne olur fazlaaaaa...fazla gerilmeden olan bişeymiş.dr.ikiz mi dedi ben biraz fazla kilo aldım biliyosunuz..lütfen dikkat edinnnnnn.ne olur bakın çok kötüyüm bennn.uyuz gibiyimmmmmm...21-22-23 ağstos bi gün alacak yeni dr.umm..

Canım benim inan kendimden çok üzülüyorum senin yazdıklarını okuyunca. Sabret güzelim, hemen geçmiyo belli bu meret. Bende artış yok, azalma da yok. Ama artış olmaması sevindiriyo beni yoksa çıldırırdım. Umarım azalır artık. Geçen hafta ağlıyodum kaşıntıdan...Artık iki günde bir iğneye gidiyorum. Bitsin artık bu çile, kaşıya kaşıya ayaklarımı, bacaklarımı kanattım...

cnm kaşıntılar çok kötü göbeğim kaşınmıyor ama ayaklarım kollarım bacaklarım hala çok kötü.bebiş gelmeden de düzelmeyecek biliyorummm.bugün 3-5 saat uyudum o da 1 haftadaır uyuyamıyodum ya çöktüm ya...bebek gelse en azından tabiki yorulucam ama kaşıntılarımı unuturum en azından

Ay bendedemi basliyor ne ?? bacaklarim kasiniyor görünürde birsey yok ama kasiniyor kasidikca kizariyor ve yaniyor resmen cizik cizik yara oldu kasimaktan pubb böyle birseymi acaba ?

Ay bendedemi basliyor ne ?? bacaklarim kasiniyor görünürde birsey yok ama kasiniyor kasidikca kizariyor ve yaniyor resmen cizik cizik yara oldu kasimaktan pubb böyle birseymi acaba ?

canım aynen bende de var o sorun yazın çok kaşıntım vardı, bir aydır rahattım, bir haftadır tekrar başladı deli gibi kaşıyorum bacaklarımı ovadril diye bir losyon kullandım iyi geliyor, dr çiğ domates ve salatalık yeme demişti gerçekten de çok etkiliyor kaşıntıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…