Psikolojim cok bozuk

zelishaldrma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2024
14
0
22
Merabalar şimdi nerden başlasam bilmiyorum baya da uzun bi konu aslında ama şu an gerçekten kötüyüm ne yapacağımı bilmiyorum sanki bi umut kalmadı içimde 2 yıldır sürekli kaygı bozukluğu yaşıyorum doktor anksiyete diyip ilaç verdi ama kullanmak istemedim bağımlılık yapar diye anksiyetem çok arttı üniversite kazandım gittiğim şehirde atak geçirdim habire tekrar geri gelmek zorunda kaldım eğitimime devam edemedim sonrasında gece uykusuzluklarim başladı bende uyumak icin ilaci kullanmak istedim ilacı aldıktan 2 saat sonra bayılmışım karaciğer değerlerim 9 kat yükselmiş hastaneye yatırdılar 7 gün kaldım hastanede orda tam depresif oldum bu sefer depresyon tanısı da koydular ama şu an ilaç tedavisi göremeyeceğim söylendi uykusuz geceler sürekli gelen ataklar hastaneden çıktım şu an çok kötüyüm ilaç almaya korkuyorum napacagimi bilmiyorum kafayı yemek üzereyim gerçekten ne yapabilirim bi fikriniz varmi 21 yaşındayım bu arada.

Cok gecmıs olsun canım .Bu yaşta böyle bir hastalıkla tanışmana cok üzüldüm
Peki o ilaçtan yükseldigini söyledilermi
İlacın yan etkılerı olabılır ama oyle buyuk problem olacagını düşünmüyorum
Ilactanmıymıs

Cok gecmıs olsun canım .Bu yaşta böyle bir hastalıkla tanışmana cok üzüldüm
Peki o ilaçtan yükseldigini söyledilermi
İlacın yan etkılerı olabılır ama oyle buyuk problem olacagını düşünmüyorum
Ilactanmıymıs
Evet ondan olduğunu söyledi simdi korkuyorum ilaç almaya da

Anksiyete teşhisi nasıl hangı belırtılerle aldın
Birde suan ne önerdiler
Kullandıgın baska ılac varmı

Anksiyete teşhisi nasıl hangı belırtılerle aldın
Birde suan ne önerdiler
Kullandıgın baska ılac varmı
Sürekli korkuyordum bir şeylerden mesela şehir dışına çıkınca ben şimdi burda tek başıma napıcam ya bana burda bir şey olursa diyordum sürekli düşünüyordum sürekli ve uyuyamıyordum
Doktor hastaneden çıktıktan sonra randevu alıp gelmemi söyledi o sıra değerlerim cok yüksekti diye o sorumluluğu alamam demişti
Şu an hiç bi ilaç kullanmıyorum parolu bile yasakladı doktor şimdi nolucak bilmiyorum uyuyamıyorum gece artık elimde olmadan aileme sarıyorum sürekli ağlıyorum bide sağlık kazandım hemşirelik gidemedim üniversiteye o kadar üzülüyorum ki o kadar istiyordum ki o formayı giymeyi Allah nasip etmedi her şey üst üste geldi şu an düşündüğüm tek şey iyileşsem bile hep yasicakmisim sanki bunu hiç mutlu olamicakmisim gibi.

Okulu dondurun nasıl olsa düzeleceksiniz
Bir psikolog anksiyete icin söyle demişti korkmayin hiçbir duygu kalıcı değil buda gidecek.
Nefes egzersizleri deneyin bunun için , yine bir psikologdan dinlemiştim beyin bilmediği şeyden korkar atak hsline gelir siz o an yaşadığınız duyguyu bildiğinizi kabullendiğinizin sinyalini beyine verin , birazdan geçecek, biliyorum bunu ben gibi gibi.

Pandeminin başında ben rahatsızlandım mr cekilmem lazimdi ama gitmedim sonra hastalık,kendi hastalığım beni kaygıya sürükledi sonra ic sıkıntıları geldi
. Panikleme birden kalbim carpiyor, ellerim ayaklarım titriyordu. Sonra disarida olmak bana iyi geldi. Nefes egzersizleri yaptım kendiliğinden geçti.
Dizimin üstünde geçenlerde kist vardi sıktım vs patlamış geçmeyen bir iltihap,apse yapti bacağım doktor boşaltmak icin kesi atti ve bana duşta sık dedi sicak suyla apse şişliğine masaj yaparak ,ilk eşimle yaptım sonra kendim girdim ayni panik oldu bacaklarım zangir zangir titredi ama çıkmadım duştan sacmalama yap gitsin diye telkin verdim bitene kadar çıkmadım o ara sakinleşmisim
.telkinler verin kendize ve nefes egzersizi yapın. O ilacin içinde olan birşeye alerjiniz vardir . Hep olacak diye bişey yok sakin olun
Geçmiş olsun

Okulu dondurun nasıl olsa düzeleceksiniz
Bir psikolog anksiyete icin söyle demişti korkmayin hiçbir duygu kalıcı değil buda gidecek.
Nefes egzersizleri deneyin bunun için , yine bir psikologdan dinlemiştim beyin bilmediği şeyden korkar atak hsline gelir siz o an yaşadığınız duyguyu bildiğinizi kabullendiğinizin sinyalini beyine verin , birazdan geçecek, biliyorum bunu ben gibi gibi.

Pandeminin başında ben rahatsızlandım mr cekilmem lazimdi ama gitmedim sonra hastalık,kendi hastalığım beni kaygıya sürükledi sonra ic sıkıntıları geldi
. Panikleme birden kalbim carpiyor, ellerim ayaklarım titriyordu. Sonra disarida olmak bana iyi geldi. Nefes egzersizleri yaptım kendiliğinden geçti.
Dizimin üstünde geçenlerde kist vardi sıktım vs patlamış geçmeyen bir iltihap,apse yapti bacağım doktor boşaltmak icin kesi atti ve bana duşta sık dedi sicak suyla apse şişliğine masaj yaparak ,ilk eşimle yaptım sonra kendim girdim ayni panik oldu bacaklarım zangir zangir titredi ama çıkmadım duştan sacmalama yap gitsin diye telkin verdim bitene kadar çıkmadım o ara sakinleşmisim
.telkinler verin kendize ve nefes egzersizi yapın. O ilacin içinde olan birşeye alerjiniz vardir . Hep olacak diye bişey yok sakin olun
Geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim umarım geçer sizede çok geçmiş olsun hayatıma ara vermiş gibiyim hiç bisey yapamıyorum özellikle okul çok etkiliyo beni ailem hep destekcim ama onlar da konduramiyor sanki bana bunu babama psikolojik olarak iyi değilim dediğimde cahillikten değil de bana konduramamaktan nasıl olur dercesine bence iyisin diyo ama değilim yani hemde hiç.

Bende ilk evlenıp şehir dışına gittiğimde 2. Ayımdı ,bunalıp psıkıyatrıye gıttım
Ikı ılac verdı
Ikı gün uyudum,akşam oldu birden çarpıntı ama nasıl carpıyor
Elim ayağım boşaldı sapsarı oldum
Ambulans geldı zangır zangır tıtrıyorum
Eşime hakkını helal et ben ölüyorum dedim
O korluyla bende panık atak ,anksıyete olarak kaldı işte
16 yıldır o gün bugündür
Bazen azalıyor bazen cogalıyor
Bı zaman carpıntı olarak gelıyor,bı zaman ritim bozukluğu. Cokca depresyon ,anksıyete
Hep o ılacların yaptıgını düşündüm

Yan etkı olabılır bıle demedıler
Hıcbısey bılmıyordum parol gıbı zannedip içtim
Sonra doktor hastane aciller süründüm durdum
Doktorlara gidip kac kere bagırdım ağladım
Siz bendekı hastalıgı bulamıyorsunuz
Benı o ılaclarla bu hale getırdınız dıye
Hakkımı helal etmıyorum dıye kac kez bagırdım

Ama kımse kabul etmedı
Farklı zamanlarda farklı ılaclar denedım
Ama bende baska yan etkılerden dolayı yarım bırakıyorum
Tedavıyı belkıde tam olamadım
Şimdi yıne ılac ıcıyorum

Sormamın nedeni ;
İlaçsız atlatmak cok zor
Ama ılaca başlamayanada başla demem
Bu ılaclarda beyın kımyamızı bozuyor ,bi yeri yaparken biyerı bozuyor bence.

Cevrendekıler aman yaşın genc ,sacmalama ,düşünme düşündükce olur,kafanı baska seylere ver fılan sacmalar dururlar
Sankı bız istiyoruz boyle olmayı

Şuan nefes egzersızı yap
Bırde youtubdn anksıyete ıcın rukyeler var onları dınle
Bırde vıtamın eksıklıklerın varmı
Mesela kansızlık vs onlarda cok etkılı

Bende ilk evlenıp şehir dışına gittiğimde 2. Ayımdı ,bunalıp psıkıyatrıye gıttım
Ikı ılac verdı
16 yıldır o gün bugündür
Bı zaman carpıntı olarak gelıyor,bı zaman ritim bozukluğu. Cokca depresyon ,anksıyete

Ama kımse kabul etmedı
Şimdi yıne ılac ıcıyorum

Sormamın nedeni ;
İlaçsız atlatmak cok zor

Cevrendekıler aman yaşın genc ,sacmalama ,düşünme düşündükce olur,kafanı baska seylere ver fılan sacmalar dururlar

Şuan nefes egzersızı yap
O kadar iyi anlattın ki şu an kalk kendine gel diyolar sanki ben istemiyor muyum kendime gelmeyi ama olmuyor yani halim yok çok halsiz oluyorum.
İlaç kullanmaktan korkuyorum açıkçası ne kadar doğru bilmiyorum ama sanki bağımlılık yapacakmis gibi geliyor tabi kullananlar daha iyi bilir.
Benim bu kadar ilerlememin sebebi ne olduğunu bulamıyordum 2 yıl boyunca toplasan 2 ayım rahat geçmiştir onun dışında hep hastanelerdeydm taki kendi kendime araştırıp bulana kadar o zamana kadar da ilerledi hastalık şimdi yataktan çıkamıyorum.

Ikı ılac verdı
16 yıldır o gün bugündür

Ama kımse kabul etmedı
Şimdi yıne ılac ıcıyorum

Sormamın nedeni ;
İlaçsız atlatmak cok zor

Şuan nefes egzersızı yap
Bende mesela evlilik korkusu da çok oluyor ya evlenirsem yine böyle hasta olursam bu sefer ailem ilgileniyor ama onlar tanımadığım insanlar nasıl olacak yani gerçekten Allah düşmanıma vermesin o kadar çaresiz bi hastalık ki saçma sapan düşünceler olduğunu biliyorum ama engel olamıyorum kendime.

Merabalar şimdi nerden başlasam bilmiyorum baya da uzun bi konu aslında ama şu an gerçekten kötüyüm ne yapacağımı bilmiyorum sanki bi umut kalmadı içimde 2 yıldır sürekli kaygı bozukluğu yaşıyorum doktor anksiyete diyip ilaç verdi ama kullanmak istemedim bağımlılık yapar diye anksiyetem çok arttı üniversite kazandım gittiğim şehirde atak geçirdim habire tekrar geri gelmek zorunda kaldım eğitimime devam edemedim sonrasında gece uykusuzluklarim başladı bende uyumak icin ilaci kullanmak istedim ilacı aldıktan 2 saat sonra bayılmışım karaciğer değerlerim 9 kat yükselmiş hastaneye yatırdılar 7 gün kaldım hastanede orda tam depresif oldum bu sefer depresyon tanısı da koydular ama şu an ilaç tedavisi göremeyeceğim söylendi uykusuz geceler sürekli gelen ataklar hastaneden çıktım şu an çok kötüyüm ilaç almaya korkuyorum napacagimi bilmiyorum kafayı yemek üzereyim gerçekten ne yapabilirim bi fikriniz varmi 21 yaşındayım bu arada.
Merhaba canım, size en başta söylemek istediğim şey şu ki emin olun birçok insan hayatının belirli bir döneminde bunun gibi sorunlar yaşıyor. Hatta babanne dede yaşındaki insanlar bilgisizlikten bu rahatsızlıklarından haberdar bile olmuyorlar. Tavsiyem üniversite kaydınızı dondurmanız. Çünkü unutmayın hep böyle kalmayacaksınız. 21 yaş çok ara bir dönem. Ne çocuksunuz ne de tam anlamıyla bir yetişkin. Açıkcası yaşadığınız kaygıları normal görüyor ve anlamaya çalışıyorum. Herşeyin başı sağlıktır. Bu sebeple şimdi üniversiteyi rafa kaldırın ve önceliğinizin yalnızca kendiniz olduğu kendinize söyleyin. Ve üniversiteye gidemediğinizi düşünüpte kendinizi daha fazla üzmeyin. Önünüzde daha çok zaman ver yani kazandığınız zaman hemen üniversiteye başlayıp 4-5 sene içinde bitirmek zorunda değilsiniz. Birkaç sene sonra bitirdiğinizde de sonuç yine aynı olacak. bol bol nefes egzersizleri yapın, papatya yasemin gibi sakinleştirici özelliği bulunan çaylardan gün içinde az miktarda tüketin ve kendinize değer verin. Kendiniz için birşeyler yapın. Arkadaşlarınızla sohbet edin, dışarı çıkamıyorsanız onları evinize davet edin. En kötü binanızın önünde oturun. Hoşlanabileceğiniz şeyleri bir düşünün ve hobi edinin. İlla hobi edinmek için paraya ihtiyaç yok. Çıkın yarım saat yürüyüş yapın. Ruhunuza iyi gelen şarkılar dinleyin. Bakım yapın. Ve bu süre zarfında önceliğiniz sadece kendiniz olsun. Böylelikle diğer yapamadıklarınızın henüz sırası gelmediği için bir de onları düşünerek kaygı çekmezsiniz. Ayrıca aşırı olmamak kaydıyla endişe ve korkularınız ile bilinçli bir şekilde yüzleşin. Bir yere gittiğinizde başınıza birşey gelmesinden korktuğunuzu söylediniz. Bu korkunuzdan kaçmayın. Yani korkuyorsunuz diye evde oturmayın. Dışarı çıktığımda ne yaparsam güvende hissederim diye kendinize sorun. Ve neden korktuğunuzuda kendinize sorun. Bu özgüven eksikliğinden mi yoksa kendinizi herhangi bir olumsuz duruma karşı yetersiz gördüğünüzden mi? Ve içinizdeki cevaplara göre önlemler alın. Örnek olarak birinin size zarar vermesinden korkuyorsanız savunma teknikleri ile alakalı eğitim alabilirsiniz. Ve endişe duyduğunuz anlarda derin bir nefes alıp sizinle orada duran diğer insanlara bakın ve bir sorun olmadığını kendi gözlerinizle görüp bunun biraz sonra geçeceğini düşünün.

Bende mesela evlilik korkusu da çok oluyor ya evlenirsem yine böyle hasta olursam bu sefer ailem ilgileniyor ama onlar tanımadığım insanlar nasıl olacak yani gerçekten Allah düşmanıma vermesin o kadar çaresiz bi hastalık ki saçma sapan düşünceler olduğunu biliyorum ama engel olamıyorum kendime.
Evet eşim cok destek oldu . Ama bellı bır sure sonra onlara normal geldıgı ıcın umursamıyorlar
Hastanene bıle kendın tek basına gıdıyorsun
Olsun bak okadar kötü günler gecırdımkı
Sabah acil kapılarından girer gecelerı cıkardım
Bısey olursa mudahale ederler doye beklerdım
Sonra doktordanda korktum ılactanda korktum
En ufak bır endoskopı 4 5 senede olabıldım
Ama ıkı sezeryan amelıyatla cocuk dogurdum

Bende basladıgında 23 yasındaydım .
Zamanında kalp rıtım bozuklugı dedıler ılacı omur boyu kullanacaksın dedıler. Kac kere dedım anlsıyetemden oluyor ..ılac verdıler kullanamdım bıseyde olmadı gectı gıttı
Sonra tansıyonum yukseldı bı ara tansıyon ilacı verdıler onuda kullanmadım 15 sene oldu . Tansıyon hastası edeceklerdı benı.

Ucaga bınemezdım bindigimde kalbım sıkısır anksıyetem tutar ölürüm derdim sonra cok bındım . Halbukı hastalık oncesıde cok bınmıstım.
Inan gecıyor
Kansızlık var bende demır depom bos,d vıtamını ,b 12 hepsı düşük . Onlarda cok etkılıyor
Vıtamınlerıne ıyıce baktır

Benım e nabızı bı gorsen gezmeye gider gıbı doktora gıderım

Bır bolumden 3 4 hastane gezerım
Aldıgım cevaplar sacma gelır çünkü ben dusununce olmuyor bu ıllet
Mesela sıkıntı olunca ,uzulunce olmuyor
Normal otururken bırden carpıntı tutuyor
Icım sıkılıyor ,bogazım nefes alamıyor gıbı oluyorum
Ritım bozuluyor . Ya fazladan kalp atısım oluyor yada arada sankı duruyor

ıkı uc yıldır dişçiye gidemiyordum. Oncesınde kac dıs cektırdım yaptırdım
Sonra bırden ıgneyı yapınca benım tansıyonum oynuyor ,vücut tepkı verıyor . Anksiyetem tutuyor sonra panık atak krızı yasıyordum
Onun ıcın yıne psıkytre gittim 5 6 aydır ılac kullanıyorum
Bıkac gun once dısımı cektırebıldım

O kadar iyi anlattın ki şu an kalk kendine gel diyolar sanki ben istemiyor muyum kendime gelmeyi ama olmuyor yani halim yok çok halsiz oluyorum.
İlaç kullanmaktan korkuyorum açıkçası ne kadar doğru bilmiyorum ama sanki bağımlılık yapacakmis gibi geliyor tabi kullananlar daha iyi bilir.
Benim bu kadar ilerlememin sebebi ne olduğunu bulamıyordum 2 yıl boyunca toplasan 2 ayım rahat geçmiştir onun dışında hep hastanelerdeydm taki kendi kendime araştırıp bulana kadar o zamana kadar da ilerledi hastalık şimdi yataktan çıkamıyorum.
İlaç bağımlılık yapmaz bunu bir kere aklından çıkarmalısın☺️şuan zaten doktorun ilaç içmeyi öngörmüyor imkanın varsa terapi almanı öneririm ve inan bana geçecek ben çok çektim bu hastalıktan öyle böyle değil ama geçti şükürler olsun ilaç da kullandım ee hani bağımlılık yapıyordu yok öyle bir şey hamile olup aniden bırakanlar var sadece birkaç yoksunluk sendromu oluyor mümkünse zaten ilaç almadan atlatmanın yolunu bulmalısın ilaçlar tedavi edici değil bizzat ilaç içip yaşamış biri olarak söylüyorum sadece içerken rahatlatıyor ilacı bıraktığında o sorunlar yine seninle birlikte bu hastalık ile ilgili bilgi sahibi olmalı ve farkındalık kazanmalısın hiçbir zaman da kendini eve kapatma okulunu bir süre dondur ve kendine bol bol vakit ayır sınav için yoğun stres yaşadıktan sonra muhtemelen kaygı ortaya çıktı mutlaka etkilendiğimiz bir şey oluyor geçecek bunu sadece sen değil milyarlar yaşıyor evet milyarlar çağımızın hastalığı çünkü

Evet eşim cok destek oldu . Ama bellı bır sure sonra onlara normal geldıgı ıcın umursamıyorlar
Hastanene bıle kendın tek basına gıdıyorsun
Olsun bak okadar kötü günler gecırdımkı
Sabah acil kapılarından girer gecelerı cıkardım
Bısey olursa mudahale ederler doye beklerdım
Sonra doktordanda korktum ılactanda korktum
En ufak bır endoskopı 4 5 senede olabıldım
Ama ıkı sezeryan amelıyatla cocuk dogurdum

Bende basladıgında 23 yasındaydım .
Zamanında kalp rıtım bozuklugı dedıler ılacı omur boyu kullanacaksın dedıler. Kac kere dedım anlsıyetemden oluyor ..ılac verdıler kullanamdım bıseyde olmadı gectı gıttı
Sonra tansıyonum yukseldı bı ara tansıyon ilacı verdıler onuda kullanmadım 15 sene oldu . Tansıyon hastası edeceklerdı benı.

Ucaga bınemezdım bindigimde kalbım sıkısır anksıyetem tutar ölürüm derdim sonra cok bındım . Halbukı hastalık oncesıde cok bınmıstım.
Inan gecıyor
Kansızlık var bende demır depom bos,d vıtamını ,b 12 hepsı düşük . Onlarda cok etkılıyor
Vıtamınlerıne ıyıce baktır

Benım e nabızı bı gorsen gezmeye gider gıbı doktora gıderım

Bır bolumden 3 4 hastane gezerım
Aldıgım cevaplar sacma gelır çünkü ben dusununce olmuyor bu ıllet
Mesela sıkıntı olunca ,uzulunce olmuyor
Normal otururken bırden carpıntı tutuyor
Icım sıkılıyor ,bogazım nefes alamıyor gıbı oluyorum
Ritım bozuluyor . Ya fazladan kalp atısım oluyor yada arada sankı duruyor

ıkı uc yıldır dişçiye gidemiyordum. Oncesınde kac dıs cektırdım yaptırdım
Sonra bırden ıgneyı yapınca benım tansıyonum oynuyor ,vücut tepkı verıyor . Anksiyetem tutuyor sonra panık atak krızı yasıyordum
Onun ıcın yıne psıkytre gittim 5 6 aydır ılac kullanıyorum
Bıkac gun once dısımı cektırebıldım
O kadar iyi anlıyorum ki böyle hiç bi yere sığamama duygusu oluyor bende bunalıyorum kendimi bi yerden atasım geliyo bu son 1 haftadır intihardan başka bişey düşünemiyorum sanki sona gelmişim gibi artık iyileşsemde hiç bişey eskisi gibi olmicak mutlu olamicam diye düşünüyorum napacagimi hiç bilmiyorum psikiyatriye randevu aldım yine 3 gün sonra randevum ama ilaç da kullanacakmiym bilmiyorum çünkü karacigerimde hasar bırakıyor böyle caresizim işte. Şu an bile yeni uyandım ağlama krizleri tuttu beni

İlaç bağımlılık yapmaz bunu bir kere aklından çıkarmalısın☺️şuan zaten doktorun ilaç içmeyi öngörmüyor imkanın varsa terapi almanı öneririm ve inan bana geçecek ben çok çektim bu hastalıktan öyle böyle değil ama geçti şükürler olsun ilaç da kullandım ee hani bağımlılık yapıyordu yok öyle bir şey hamile olup aniden bırakanlar var sadece birkaç yoksunluk sendromu oluyor mümkünse zaten ilaç almadan atlatmanın yolunu bulmalısın ilaçlar tedavi edici değil bizzat ilaç içip yaşamış biri olarak söylüyorum sadece içerken rahatlatıyor ilacı bıraktığında o sorunlar yine seninle birlikte bu hastalık ile ilgili bilgi sahibi olmalı ve farkındalık kazanmalısın hiçbir zaman da kendini eve kapatma okulunu bir süre dondur ve kendine bol bol vakit ayır sınav için yoğun stres yaşadıktan sonra muhtemelen kaygı ortaya çıktı mutlaka etkilendiğimiz bir şey oluyor geçecek bunu sadece sen değil milyarlar yaşıyor evet milyarlar çağımızın hastalığı çünkü
Evet haklısınız sınav stresi cok yıprattı beni bide mezuna kaldım 2 yıllık stresi siz düşünün artık sonra ailevi problemler ama öyle basit şeyler değil evimizi bastılar kendi öz amcalarimiz kapıyı filan kırdılar o da bende çok büyük etki yarattı sonrasında üniversite ye gidince tek başıma olduğumu düşündüm hep üstüne eklene eklene böyle oldu cok geçmiş olsun size çok sevindim umarım bi daha yaşamazsınız.

Kendinizi yalnız, umutsuz ve çıkmazda hissettiğiniz oluyor mu ? İlla ilaç kullanın demem ama terapi desteği alabilirsiniz. Kaygı bozukluğu ilerleyince depresyona gidiyor çünkü ve bu biraz daha zor. Çok güzel günleriniz olsun inşallah 🌸

Kendinizi yalnız, umutsuz ve çıkmazda hissettiğiniz oluyor mu ? İlla ilaç kullanın demem ama terapi desteği alabilirsiniz. Kaygı bozukluğu ilerleyince depresyona gidiyor çünkü ve bu biraz daha zor. Çok güzel günleriniz olsun inşallah 🌸
Hiç o duygudan çıkamıyorum ki asla yüzüm gülmüyor sanki artık Dünyalar benim olsa da mutlu olamicak gibiyim çıkmaza girmişim gibi sadece günleri geçiriyorum. Çok teşekkür ederim inşallah

Şu an sanırım onu yaşıyorum ama çok fazla sürmedi mi 3 yıldır ara ara böyleyim ilaç içmediğim için mi sürekli böyle?

Şu an sanırım onu yaşıyorum ama çok fazla sürmedi mi 3 yıldır ara ara böyleyim ilaç içmediğim için mi sürekli böyle?
Olabilir. Bende uzun yıllar ilaç kullandım ruh halim daha stabildi. Kaygı bozukluğu için kullanıyordum. Bıraktım bir yıla yakın oldu. Şimdi çok zor dönemler geçiriyorum aynı sizin gibi. Bir sürü de şey yaşadım bu arada tabi. Beni tetikleyen şey yalnızlık. Sizinki nedir ?

Olabilir. Bende uzun yıllar ilaç kullandım ruh halim daha stabildi. Kaygı bozukluğu için kullanıyordum. Bıraktım bir yıla yakın oldu. Şimdi çok zor dönemler geçiriyorum aynı sizin gibi. Bir sürü de şey yaşadım bu arada tabi. Beni tetikleyen şey yalnızlık. Sizinki nedir ?
Ben biseyden korktuğumda oluyor o korkuyu hissediyorum mesela çarpıntı şeklinde sonra devamı geliyor en son 6 gun önce filan yaşadım bide o ani yaşadıktan sonra cok fazla yorgun oluyorum halim yokmuş gibi ayağa kalkamıyorum

X