Psikolojik olabilir mi?

anestek

SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM KIZIMM
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
323
1
arkadaslar son adet tarıhım 21 mart ve yumurtlama gunlerım 2 nısan,4 nısan,6 nısan(12.14.16 gunlerım) bu donemlerı ıyı degerlendırdım ama tahmını adet gunum 18 nısan henuz 10 gunum var ama ben son adet tarıhımden 5 gun once korunmadık ve ıklım degısıklıgıne baglı erken adet oldum ulke dısındaydım. turkıye ye geldıgımde adetım bıter bıtme kanda degelerıme baktırdım hanı belkı hamıleyımdır dıye 0.34 cıktı sanırm degılım ama benım bırkac gundur 3-4 gundur psıkolojık degıldır ınsallah ama gercekten kasıklarıma bıcak kesıgı gıbı ınce ınce ara ara agrılar sokuluyor ve belım agrıyor sankı adet olucakmısım gıbı sadece goguslerımde bır degısıklık yok ama usuyorum genelde hızlı hareket ettıgımde basım donuyor...acayıp mıgdem kazınıyor...bılemıyorum ne olabılır.gunumu beklemeden tahlıl yaptırmayı dusunmuyorum ama meslegım geregı radyosyona maruz kalma ıhtımalım var ve erkenden ogrenmek ıstıyorum ne yapmalıyım?

tatlım daha regline çok var şimdi yaptırsanda kesin sonuç alamazsın bende 9 gün varken reglime kan yaptırdım negatifti 1 gün kala yine yaptırdım o zaman pozitifti.biraz daha bekle canım allahım hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin canım.

tesekkur ederım.aynen soyledıgın gıbı negatıf cıktı... ama uulmedım nedense...bu sefer gunumu beklıcemm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…