psikolojik mide bulantısı

nrcnft

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
808
3
arkadaşlar psikolojik mide bulantısı diye bir şey var mı? benım adetime 13 gün var göğüs uçlarım çok acıyo.belim ağrıyo ara ara.kokulardan nefret ediyorum bilmiyorum acba ben mi öyle hissediyorum aklıma sürekli düşünce.gebelik şuan için düşünmüyorum ama yardımcı olursanız memnun olurum bu kadar önceden belirtisi olmaz heralde

bende de vardı canım aynı belirtiler hala var. 2 gün kala yani bugün test yaptım 2. çizgi silik çıktı. yani hamile olabilirim. psikolojik olmayabilir de.

yani inanasım gelmıyor ne bileyim acaba mıdem bulanmıyorda ben mı öyle hissediyorum acaba ama yemek yiyemedim bi kere iştahım yok ağzım kupkuru

bi de kasıklarım ağrıyo ,şiş eğer hamıle kalanlar varsa bu bılgıler doğru mu yardımcı olabilirler mi

benimde adetime 12-13gün kala göğüslerim çok acımıştı,şişmişti ve kasıklarım çok ağrıyordu özellikle ani hareketimde kasıkarıma sancı saplanıp kalıyordu.ben hep bunları adet belirtisi sandım ve hamile olacağıma ihtimal vermedim ama hamileymişim.yani hiç belli olmaz soliyim cnm

bi de çok merak ettiğim bi konu var.ben vajina da yanma,kaşıntı vardı doktora gittim ilaç verdi e ben bunları doğal olarak kullanıyorum.mesela gebelik oluşursa ve ilk zaman anlamazsın ilaç kullanılırsa ne olur?

bu konuda dikkatli olmak lazım benim kuzenim hamile olduğunu farketmeden ilaç almış 40 günlükken aldırmak zorunda kaldı.

arkadaşlar psikolojik mide bulantısı diye bir şey var mı? benım adetime 13 gün var göğüs uçlarım çok acıyo.belim ağrıyo ara ara.kokulardan nefret ediyorum bilmiyorum acba ben mi öyle hissediyorum aklıma sürekli düşünce.gebelik şuan için düşünmüyorum ama yardımcı olursanız memnun olurum bu kadar önceden belirtisi olmaz heralde

canım adetine 13 gün kala oluşmuş bir gebelik varsa bile bulantın olmaz. bunun için en az 6 haftalık olman lazımki öncesinde gebelik hormonların bulantıya yetecek boyutta olmuyor zaten. diğer belirtilerin gebelik olabileceği gibi adet öncesi sendromda olabilir. o yüzden uzmanlar ilk belirti beklenen adetin gelmemesi derler. bu kadar erken buna kafayı takarsan gebelik yoksa bile stesten adetin gelmez ki buda seni yanıltır. 13 gün ciddi bir rakam. az sabır. diliyorum herşey gönlünce olur.

X