Psikolojik mi

Üslupsuz demem size değildi. Çok teşekkür ederim inşallah gerçekten çok istiyorum ilaçsız yaşamayı 🙏🏻
Banaydı zaar :)) ilk mesajınızda gerçekten öyle anlaşılıyor kusura bakmayın, karar verdim demek budur çünkü. Doktor kontrolüyle ilerlediyseniz kusuruma bakmayınız efem

Bırakırken de başlarken de bünyeye bağlı olarak yan etki yapabiliyor antidepresanlar. Ben bıraktığımda yumruk yemiş gibi sersemlemiş hissetmiştim. Prospektüste yazılıyor aslında etkiler oraya da bakabilirsiniz

“Kararı aldım” dediğinize göre doktorunuza danışmamışsınız. Ya da şöyle sorayım, ilacı kullanırken görüştüğünüz bir dr var mı yoksa aile hekimine yazdırıp mı kullanıyorsunuz?
Aile hekimi oyle istedigin ilaci yaziyor mu ki? 🙄

Arkadaşlar yaklaşık beş senedir kullandığım paxera 30 mg yi yarıma düşürürek bırakma kararı aldım. Fakat midem bulanıyor hele ki su içince daha fazla bulanıyor. Bu acaba ilaç yoksunluğundan mı yaşayan varsa yardımcı olabilir mi

Ben doktorlara uzuluyorum ya. Doktorunuz bunu bize danistiginizi biliyor mu?

Ben doktorlara uzuluyorum ya. Doktorunuz bunu bize danistiginizi biliyor mu

Ben doktorlara uzuluyorum ya. Doktorunuz bunu bize danistiginizi biliyor mu?
Ben de inanın siz gibileri anlamakta güçlük çekiyorum. Burada sizden tedavi istemedim, için rahat etmediği için derdimi açtım ki bunu tek yapan ben değilim. Bu hastalığı yaşayan bilir dilerim kimse yaşamaz.

Ben de inanın siz gibileri anlamakta güçlük çekiyorum. Burada sizden tedavi istemedim, için rahat etmediği için derdimi açtım ki bunu tek yapan ben değilim. Bu hastalığı yaşayan bilir dilerim kimse yaşamaz.

Hastaliginiza bir lafim yok. Derdinizi acmaniza lafim yok. Isin icine ilac,doz,yan etki bilmem ne giriyorsa burada akli selim kimse size bu konuda tavsiye vermez. Saglik bu gayet ciddi bir mesele ve bunu en iyi doktorunuz bilir.

Şu sinirinize bakılırsa ilacı bırakma zamanı daha gelmemiş.öyle söyleyin doktorunuza🤣

Arkadaşlar yaklaşık beş senedir kullandığım paxera 30 mg yi yarıma düşürürek bırakma kararı aldım. Fakat midem bulanıyor hele ki su içince daha fazla bulanıyor. Bu acaba ilaç yoksunluğundan mı yaşayan varsa yardımcı olabilir mi
Kv-elti kavgaları okumak için siteye giren insanlara doktorunuzdan daha çok güvenmenize ağlasam mı gülsem mi bilemedim.

Kv-elti kavgaları okumak için siteye giren insanlara doktorunuzdan daha çok güvenmenize ağlasam mı gülsem mi bilemedim.
Yahu güvenmek ya da güvenmemek mi sizce mesele? Bir hastalık yaşıyorum ve acaba benim gibi olanlar var mı varsa belki yaşamışlardır bu yan etkileri diye dertleşmek istiyorum. Konuyu ne kadar anlamsız şeylere yüklüyorsunuz siz. Ben burada tedavi istemedim, ilaç dozumu belirleyin demedim ne oluyor da bu kadar duyar kasmaya çalışıyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Konu sana saçma mı geldi ilgi alanın mı değil engelle geç ne bu alakasız yorumlar, pireyi deve etmeler komiksiniz gerçekten ve şu an çok iyi geldi bu bana teşekkürler.

Yahu güvenmek ya da güvenmemek mi sizce mesele? Bir hastalık yaşıyorum ve acaba benim gibi olanlar var mı varsa belki yaşamışlardır bu yan etkileri diye dertleşmek istiyorum. Konuyu ne kadar anlamsız şeylere yüklüyorsunuz siz. Ben burada tedavi istemedim, ilaç dozumu belirleyin demedim ne oluyor da bu kadar duyar kasmaya çalışıyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Konu sana saçma mı geldi ilgi alanın mı değil engelle geç ne bu alakasız yorumlar, pireyi deve etmeler komiksiniz gerçekten ve şu an çok iyi geldi bu bana teşekkürler.
Kızmayın canım. Gözlemlerime dayanarak ilacı bırakmamanız taraftarıyım şu anda♡

X