Psikolojik destek#

Çok ihtiyacınız olduğunu hissettiğinizde hiç psikolojik destek aldınız mı?

• Hayır, kendi içimde halledebilirim.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    11

Mathildasgun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
3
0
25
Herkese merhaba,bu sitede ilk paylaşımım ve gerçekten yardıma çok ihtiyaç duyduğum bir konu hakkında yazacağım.
18 yaşındayım, üniversiteye yeni başladım ortam şahane ve çok uzun zamandır böyle özgür bir ortamın yeni arkadaşlıkların hayalini kuruyordum..
Ama başlar başlamaz çok büyük bir özgüvensizlik başladı. Bu sadece yeni ortamımla alakalı değil uzun zamandır birileriyle konuşmam gerektiğini, psikolojik yardım almam gerektiğini düşünüyordum çünkü baya biriktirmisim var. Karakterim cevremdekilere derdimi anlatabilmeme, herkesten oturup destek alabilmeme olanak vermiyor bu yüzden bunu profesyonel bir şekilde yapmam gerektiğini biliyorum. Ve daha her şeyin başındayken bu sıkıntılarımın ve özgüvensizligimin birçok şeyin keyfini kaçırmasıni istemiyorum. Çok uzattım farkındayım ama sizden uygun fiyata güvenilir bir psikolog/psikiyatr önerisi bekliyorum.. Ayrıca okuduğunuz kişisel gelişim kitapları varsa lütfen paylaşın. Herkesin önerisine yardımına açığım.. Şimdiden teşekkür ederim.

M Mathildasgun hangi okulda okuyorsunuz. Genelde köklü üniversitelerin kendi öğrencilerine verdiği bu tarz hizmetler vardır. Eğer okulunda psikoloji bölümü var ise oraya giderek yerinden bilgi alabilitain. Hatta oradaki profların özel muaynehanelerini öğrenebilirsen işin ehline ulaşmış olursun.prof diye uçuk kaçık fiyatlar olur sanma piyasada bir çok dolandırıcıya göre çok çok iyilerdir ve işin hakkı neyse ona göre ücretlendirme yaparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…