Psikolojik Bir Test..

Ilk önce çocukları atmışım yaaaa üzüldüm şimdi hemde kendi ihtiyaçlarım uğruna aman allahım :KK1:
Belki şuan çocuğum olmadığı içindir umarım gerçeklik payı yoktur

bende at cikti.. ne ilginc. ben ise at ile hizli cikarm diye at'i sectim
tesekkurler bu gzl test icin

Bende de at çıktı.Bence çoğunluk mantıken atı seçmiş çünkü kızgın çölde kim yürür o kadar yolu:KK37: sondan bir önceki bıraktğım hayvan maymundu,çocuğum benim herşeyim ayrıca hırslı bir insan da değilim, güzel paylaşımdı teşekkürler:82:

Bana aslan çıktı Acayip gurluyum hemde
İlk koyunu attım 2.maymun 3 inek 4 at
aslanıda hem beni korur çölde ne çıkçağı belli olmaz karşıma hem zayıfım taşısın biraz canıımma aa ne olmuş oda at kadar
Böyle bişey olsa atın takımlarını aslana geçirdimmi tamamdır Himen gibi kız olurum vala...Çöllerin gücüü adına Hevukkkk

Son düzenleme:
Hırslı değil manıtıklıyım,atı bırakırsam neyle geçicem çölden koyunun sırtında mı?

:KK52::KK52:

hayır yaaa ilk çocuklarımdan vazgeçmiş olamammm!!

bay be bana bak neredeyse son dakkaya kadar gururumuzdanda taviz vermiyoruz;P
evet bende at gibi hırslı çıktım:)

hayır yaaa ilk çocuklarımdan vazgeçmiş olamammm!!

way be bana bak neredeyse son dakkaya kadar gururumuzdanda taviz vermiyoruz;P
evet bende at gibi hırslı çıktım:)

valla mantığını kullanana herkes çölden atla çıkar :KK33:
bende de at çıktı çok ta hırslıyımdır canım :KK37::78:

inek. napayım yaşamam için onun sütü lazım.
hele bir çölden kurtalıyımgerisi gelir. hehehe :76:

At uğruna inekten vazgeçtim iyi mi? Maymunuysa anında başımdan atmıştım zaten. Vay be! Ne kötü bir insanmışım meğersem. :KK53: Test bana pek gerçekçi gelmedi. Sonuçta bir maymuna, çocuklarınıza baktığınız gibi bakamazsınız herhalde. Bakabilen varsa da tebrik ederim ama. :KK37:

Bu testteki hayvanların karşılık geldiği şeyler bence o kadar mantıklı değil. Maymun mesela. Koca çölde maymunu ne yapiyim yahu. İlk önce onu bıraktım tabii ki. Sonra da aslan.. Acıkacak hayvan, beni mi yesin? :KK53: Ve ben çocuklarım olsa; onları ne pahasına olursa olsun bırakmam; çokta gururlu biriyimdir. :21: Yani mantıksız bence. :KK31:

X