ps takvim yapımı

E

EU3

Ziyaretçi
--------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle kafamızda takvimin şeklini tasarlayıp 12 adet fotoğrafımızı da seçtikten sonra sırasıyla; Dosya menüsü- yeni seçeneğinden genişlik ve yükseklik ayarımı yapıyorum

Eki Görüntüle 9808

Boyutlarını belirlediğim yeni dosyamın rengini siyah yapmak istediğimde; (seçtiğiniz fotoğraflarınızın genel rengine göre de dosya yani fon rengini ayarlayabilirsiniz)
$L.jpg

Ve şimdi sıra kullanacağım fotoğrafların ebatlarını ayarlamaya geldi Takvim boyutum 2400x3600, deneyerek gördüğüm için 500x 344 gibi bir fotoğraf ölçüsü ideal gelecektir Siz bunu tasarımınıza göre kendiniz de ayarlayabilirsiniz

Taşıma aracını kullanarak fotoğraflarımı açtığım dosyanın üzerine sürüyorum Deneme yanılma yöntemiyle birbirlerine olan aralıklarını ayarlıyorum Ve bu şekilde 12 fotoğrafımı 4 yanyana 3 sıra halinde yerleştiriyorum Bu tamamen sizin tasarımınıza ve becerinize kalmıştır)
$1.jpg

Fotoğraflarımı yerleştirdikten sonra hazır halde bulduğum gün, hafta ve ayların olduğu şablonu kullanarak tasarımımı tamamlıyorum Merak etmeyin size vereceğim linki tıklayarak bu hazır şablonu indirebilirsiniz
$23.jpg
Fotoğraflarımı yerleştirdikten sonra hazır halde bulduğum gün, hafta ve ayların olduğu şablonu kullanarak tasarımımı tamamlıyorum Merak etmeyin size vereceğim linki tıklayarak bu hazır şablonu indirebilirsiniz
$44.jpg

http://incislerdeviantartc om/art/2008-CalenDaR-70335598 linkte bitmiş halini göreceksiniz Büyük ebat yüklediğim için isteyenler indirip bastırabilirler...

Eklentiler

• $NB.jpg
    $NB.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 62
X