Gebeliğe Hazırlık Prp (yumurta gençleştirme) yaptıranlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yeni yaptırdim iğne falanda vermediler ne için ogne veridelrki acaba
Canım bana dediğim gibi 2 gün öncesinden başlamak üzere günde 1 kez olacak şekilde 2 adet leucostim iğnesi verildi
Ama sebebini sormadım bilmiyorum
Ben tedavide verilen bir şey diye düşündüm ama burada yazınca anladım herkese verilmemiş

merhabalar prp den yaklaşık 5 ay sonrası amh değerime baktırdım değerim 0.11 den 0.13 e yükselmiş çokta büyük bi faydası olmadı bende ama prp sonrası doğal yoldan gebelik elde eden bile var kişiden kişiye değişiyor demekki ama en azından keşke yaptırsaydım dememek için yaptırdım inşallah yaptıranlarda güzel sonuç verir...

Hayır malesef tüp bebek yaptık bu ay sadece iki yumurta gelişti biri döllendi transfer oldum çarşamba günü test günüm ana evdeki idrar testleri negatif çıkıyor büyük ihtimal tutmadı
Belki erkendir acele etme allah büyük canım inşallah pozitif olur bak dollenen bi yumurta var ben o asamaya gelemedim bile

Belki erkendir acele etme allah büyük canım inşallah pozitif olur bak dollenen bi yumurta var ben o asamaya gelemedim bile
Amin inşallah 🤲 benimde öyle daha önce yumurta büyümedi bir sonraki denemede iki yumurta toplandı ama boş çıktılar bu sefer bir tane bile yumurta olup döllenmesi benim içinde mucizeydi nerdeyse belkide daha çok yolumuz var bilemiyorum nasip diyelim inşallah siz prp faydasını görüp direk doğal yollardan hamile kalırsınız 🤲

Amin inşallah 🤲 benimde öyle daha önce yumurta büyümedi bir sonraki denemede iki yumurta toplandı ama boş çıktılar bu sefer bir tane bile yumurta olup döllenmesi benim içinde mucizeydi nerdeyse belkide daha çok yolumuz var bilemiyorum nasip diyelim inşallah siz prp faydasını görüp direk doğal yollardan hamile kalırsınız 🤲
Tüpler tıkalı doğal gebelik de zor rabbim yardımcımız olsun

X