Prp Eksozom yaptıranlar merkez ve ücret

liza23

Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2022
14
5
39
Merhaba Prp ve Eksozom yaptırmak istiyorum da . Daha önce 2 kez pro yaptırmıştım ama bi faydasını göremedim. Eksozom ile birlikte daha etkiliymiş sanırım . Hangi merkezlerde yaptırdınız yumurta rezervi az olanlar fayda gördü mü

Yaptıran kimse yok mu ? İstanbulda hangi merkezlerde yapılıyor ? Acıbadem dışında

Merhaba ben geçen sene hem prp hemde eksozom yaptırdım Acıbadem Maslak ta doktorum Bülent Tıraş tı yumurta rezervim azdı ben hiç bir faydasını görmedim

Ben eksozom ve prp için harcayacağım parayı tüp bebek ve ilaçlarım için kullanacağım benim arkadaşım 43 yaşında tek yumurta ile hamile kaldı kaç ay yumurtası boş çıktığı halde.
Folükül olmayınca her yolu deniyor insan , glutatyondan sonra 1 tane olmuştu tek yumurta 5 gün ama olumsuz oldu tekrar başladım eksozom dan sonra bir gelişme olmadı hepsi masraflı olan tedaviler her yolu deniyor insan

Folükül olmayınca her yolu deniyor insan , glutatyondan sonra 1 tane olmuştu tek yumurta 5 gün ama olumsuz oldu tekrar başladım eksozom dan sonra bir gelişme olmadı hepsi masraflı olan tedaviler her yolu deniyor insan
İnşallah folikülleriniz gelişir birde akupunktur ve ozon tedavisini araştırın onlarda tüp bebek tedavisinde uygulanıyor

X