Prozac kullananlar

Kullandım. Yan etki olarak bir şey pek görmedim sanırım. Sonra doktor selectraya başlattı. İlacı bir süre kullanmazsam inanılmaz bir depresyona giriyordum içince geçiyordu. Prozac kullanımımı fazla hatırlamıyorum ama tahminim kullanılmayınca o da böyle bir etki yapabilir

Prozac da antidepresan. Etki etmesi bir iki ay demişsiniz tabi bu süre kişiden kişiye değişir ama en hızlı etki edenlerden biridir prozac. Yan etkileri de kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Bende ilk başlarda iştahsızlık yapmış daha sonra iştahın düzelmesiyle birlikte kilo artışına sebep olmuştu.

Kizlar merhaba bugun doktor prozac 20 mg basladi. Yan etkisi nasil kullananlar varmi gercekten ise yariyor mu?
Bişi değil en düşük şey ciddi bir yan etkisi olmaz ama gidip yan etkilerini okursan hepsini görürsün

Kpss sürecimde kullanmıştım baya güzel kafa yapıyor bu aralar yine ihtiyacım var sanırım benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…