prolaktini yüksek çıkıp hamile kalanlarrrrr

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
canlarım bugün dr gittim çok şükür sadee benim prolaktin yüksekmiş dr ilaç verdi haftada bir tane alcam tek sorun o gözüküyor.benle aynı durumda olan varmı yani deeri yüksek olupta ilaçla düşen ve hamile kalan varmı ?ne olur cevap yazın canlarım:uhm:

önceden benim de prolaktinim çok çıkıyodu dostinex kullandığım ay düşüyodu...
o sıralar hamile kalmışım ama ben farkına varamadım hamile olduğumu düşük yaptıktan sonra öğrendim... tahminen 5- 6 haftalık bebeğimi kaybettim...

korkma inşallah sende hamile kalırsın ve inşallah bebişin seni bırakmaz...

düşüğe o ilaçmı sebep oldu banada dr aynı ilacı verdi?kullanılırken hamile kalınsa sorunmu olur?

o ilacı ne kadar kullandınız bide kullanmayı bırakınca tekrarmı yükseiyor bu hormon değeri benim değerim 75 çıktı siin kaçtı

benim en fazla 37 çıkmıştı...
merak etme dostinex baya iyi bi ilaç bu konuda.. hemen 4de düşürüyodu değerimi 1-2 ay sonra tekrar çıkabiliyo ama ilacı içince düşüyo benim doktorum ilaçı içerken korunun demişti biz de hep korunduk ben ilaçı bıraktığımda hamile kalmışım ama neden düştüğünü patolojiye göndermediğim için bilmiyorum canım...

arkadaşlar ben daha yeni hormon testi yaptırdım prolaktinim 74 çıktı dr dostinex verdi ullanırken hamile kalsam bişey olurmu ilaçın prospektüsünde ilacı bıraktıktan 1 ay gebe kalmayın yazıyor dr sorun olmaz diyor kafam karıştı netteki yazıları falan okuyunca .bu ilacı övende yerende var bazısı gebeykende kullanmış bazısı bebeğimi düşürmeme sebep oldu diyende var....

canlarım bu ilacı kullanırken gebe kalan varmı ve gebeliği hayırlısıyla sonuçlananvarmı lütfen yardım edin lütfen evham yaptım aranızda bunu yaşayan varmı :çok üzgünüm:

lütfen aranızda bana yardımcı olabilecek varsa sadece okuyup geçmesin lütfennnn:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

cnm benim en düşük 84 çıkmıştı hep yüksek çıkıyordu ama yinede hamile kaldım sorun olmuyor telaşa gerek yok

Ilaç kullanırkenmi hamile kaldın canım ben çok evham yaptım sanırım herkes başka başka diyor neye inanacağımı şaşaırdım

benimde 3 ay önce dr kontrolune gittiğimde prolaktin yüksek çıkmıştı dostinex verdi 1 ay kullandım baya düştü.ama kullandığın ay çocuk denemesi yapmayın demedi. sonuçta prolaktin o ay düştü ama halen hamilelik yok. acaba kaç ayda yeniden yükseliyo bu prolaktin.çünkü başka bi problemde yoktu

ya benim kafam çok karıştı bu ilacı kullanan ve bebeğiniş sağlıklı bir şekilde doğuran ardır değilmi canlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…