PROLAKTİN YÜKSEKLİĞİ

Bende alayım o zaman deneyelim sonuçta vitamin zararı olmaz
Bu sabah da bana bi arkadaş buradan bişey tavsiye etmiş gynositol, başka arkadaşlar da inofolic combi. Ben bu ikisini araştırıyorum birini alıcam. Siz de bakın buraya da konu çok açılmış kullananlar hamile kalmış

Diğer kullandığınız ilacı bilmiyorum ama benim gittiğim doktorlar prolaktin yüksekliğinin en azından benim seviyemdeki (40-50 arası değer) hamileliğe engel olmadığını söylemişti ve öyle de oldu prolaktin için özel bir ilaç kullanmadan hamile kaldım. Siz yine de doktorunuzun dediklerine göre hareket edin tabii ama ben içiniz biraz rahat etsin diye söylemek istedim😊
Benim prolaktin hormonum 90 di ve hamile kaldım ama keşke tedavi olsaydım hep düşük riski oldu bebek saglikli gelişmesine ve ikili testleri temiz cikmadina rağmen progestan tedavisi yapıldı 3 ay sonrasında doktor bıraktırdı ve ara ara sıkıntım oldukça progestan hap içtim sonra doktorum sikayetlerime rağmen gerek görmedi yanlış doktor secimi ve 14 haftada kan geldi ve ağrıyla düşük yaptim sakın progestan tedavisi olmadan hamile kalmayın ilk hamileligimde tedavi olduğum için hiç sorun yaşamamıştım ama bu hamileliğimde maalesef düşük yaptim

Benim prolaktin hormonum 90 di ve hamile kaldım ama keşke tedavi olsaydım hep düşük riski oldu bebek saglikli gelişmesine ve ikili testleri temiz cikmadina rağmen progestan tedavisi yapıldı 3 ay sonrasında doktor bıraktırdı ve ara ara sıkıntım oldukça progestan hap içtim sonra doktorum sikayetlerime rağmen gerek görmedi yanlış doktor secimi ve 14 haftada kan geldi ve ağrıyla düşük yaptim sakın progestan tedavisi olmadan hamile kalmayın ilk hamileligimde tedavi olduğum için hiç sorun yaşamamıştım ama bu hamileliğimde maalesef düşük yaptim
Doktorunuz düşük sebebinizin prolaktin olduğunu söyledi mi?

X