Prolaktin yüksekliği sonrası gebelik

68aksarayli

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
730
206
27
Prolaktinim 66 dan 1.40 a düştü doktor normale döner demişti ama gebeliğe engel değil dedi prolaktin düştükten kaç adet sonra gebe kaldiniz hemen kalan var mi kizlar 10 aydır bebek istyorux yumurtlma testleri de kullanıyorum ama kalamafim daha yarın regl olmam lazım çok hafif adet ağrısı gibi ağrılarım da var

Merhaba benim 38 ken ilaç kullanmıştım. Bizde bebek düşündüğümüz için tahlil yaptırırken öğrendim yüksek olduğunu. Fakat ben bu ilacı kullanırken gebe kalmışım öğrendiğimde çok geçti ilacı neredeyse 1 ay kullanmış oldum, değerim 1 e düşmüş zaten, fakat gebeliğim boş gebelikti ve düşükle sonuçlandı malesef ama nasip tabi , inşallah tez zamanda gebe kalırsınız

Benim pro
Benim prolaktin hormonum 9.67 yüksek mi sizce

E2 hormonum 171 çıktı benim aklım ona takıldı biraz gebe kalmaya olumsuz bir etkisi olur mu
Benimki Nisan'da 182.5 idi canm doktor bı sorun değil dedi ama ben o tarihten bk gun önce yumurtlma görmüştüm belki ondan bu şekilde çıkmıştır diğer sonuçta adetin ikinci günüydü belkide seninde yumurtlama zamanı ölçülmüştür o yüzden bu şekilde çıkmıştır ovulasyon testi kullandın mi hic

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-19-11-56-41-405_com.android.chrome.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 24
Kullandım hep kullanıyorum ovulasyon testini

Merhaba kullandığınız ilaç dostinex miydi bu ilaç sanırım prolaktini düşürse de hamile kalınırsa düşüğe sebep oluyormuş o yüzden ilacı kullanırken korunun diyen vardı siz doktora sordunuz mu bu durumu belki sizinde düşüğünüz o ilaçtan dolayıdır

Evet ilacın ismi dostinexti
Evet korunmak gerekiyormuş bize söylememişti doktor. Büyük ihtimalle de dediğiniz gibi ilaç sebepli düşük yaşadım, sonrasında tekrar gebe kaldım

Evet ilacın ismi dostinexti
Evet korunmak gerekiyormuş bize söylememişti doktor. Büyük ihtimalle de dediğiniz gibi ilaç sebepli düşük yaşadım, sonrasında tekrar gebe kaldım
Ben doktora sorduğumda hayır gebe kalırsan bırakırsın dedi ama böyle etkisi olan da çokmuş bende pazartesi başlıcam bu ay kullanıcam ama korunsam mı diye tereddüt ettim. Çok şükür Allah yine nasip etmiş

Çok şükür tabi prospektüste yazıyormuş aslında anomali riski çok fazla oluyormuş, korunsan bence daha sağlıklı olur

Çok şükür tabi prospektüste yazıyormuş aslında anomali riski çok fazla oluyormuş, korunsan bence daha sağlıklı olur
ya işte ben rahim filmi çekildim cuma günü rahim filmi sonrası da hamilelik yüksek diyorlar o yüzden bu ayı değerlendirmek istiyordum ama ilacı da içmem lazım iyice kafam karıştı ama korunmak daha iyi olacak sanırım acele edeyim derken daha sonra üzülmek istemiyorum

Kızlar merhaba banada dostinex vermişti doktor. Ben nasıl bir hata yaptıysam böyle, haftada 2 defa içeceğim hapı kalktım 2 gün arayla içtim. Şimdi burada bir yazı yazarken kafama dank etti yanlış kullandığım. Tabi ilacı yarıladım. 2 hap kaldı. Bir sıkıntı yaratır mı ki acaba vücuduma ? P Pnr yener S serendipity16

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…