PROLAKTİN YÜKSEKLİĞİ mr

Evet sürekli kullanıorum hemde
Söylediğiniz gibi dirençli sanırım ilaca karşı ama tedavisi mümkün yani bir şekilde düşecek zaman alabilir sadece.
Ben doktoruma özellikle sordum başka hangi sebeplere bağlı yükselen bir hormon diye doktor bana her an düşüp hemen de çıkabilden bir hormon dedi dengesiz bir hormon sanırım
İnşallah tez zaman da herkese gönlünden geçen nasip olur, herşey yoluna girer :)

Stres ve bazı yiyeceklerde bu hormonu artırıyor ve kullanılan ilaçlarBenim sıkıntım ilacı bırakınca tekrar yükselmesibıran önce sağlıklı bebişim olsun istiyorum hayrlısıyla

Tabiki evet ilaçlarda etki yapıyor stres zaten her hastalığın başı, inşallah tez zamanda rabbim gönlünüzdekini nasip etsin, her beraber
Kaç yıl oldu peki evleneli direk bu hormonun yüksek olma sebebiyle mi hamile kalamıyorsunuz? Bide siz hangi ilacı kullanıyorsunuz ismi nedir

Ek nolarak siyah çay harici hiçbir cay içmeyin papatya rezene hele yeşil cay uzak durun tahin helva. Pekmez.
Asla pençesine sabah aksam taze demleyip icin cok ise yarıyor 1 ay devam.

Ek nolarak siyah çay harici hiçbir cay içmeyin papatya rezene hele yeşil cay uzak durun tahin helva. Pekmez.
Bu aslan pençesi dediğiniz çayın tüketimi nasıl olmalı? Günde kaç bardak mesela. Bir de bazı şeyler atıyorum bir ay yapılıp ara verilmesi gerekiyor falan ya bunda da öyle bir durum söz konusu mu? Siz kullandınız mı?

1 ay kullanıp ara vereceksin ..Sabah Akşam 1 bardak. Sarac oğlunun videosunu izle..kullandım 70lerden 8 indi prolakttin.

Benim evleneli 5.yılım 1,5 yıldır bebek istıyoruz.Benim başka bir sıkıntım yok prolaktın hormonu yuksekliği hamileliği biraz zorlaştırıyor.Dostinex kullanıyorum ben cankm .Amin inş canımBu hormon yuksekliği kalitesiz yumurtlama yapıyor zaten hormonun diğer adıda süt hormonu.Halk arasında derler ya süt koruyor diye işte o yüzden birazda zor hamilelik

Pekmezdemi hormonu artırıyor cnm ben keçiboynuzu pekmezi içiodum oysaki

Pekmezdemi hormonu artırıyor cnm ben keçiboynuzu pekmezi içiodum oysaki
Anne sütünü artırıcı ne tur yiyecek varsa uzak duracaksın. Prolaktin sut hormonudur. Emziren hamilelik yaşamaz derler ya prolaktin yuksek olduğu için gebe kalmaz. Bizlerdede gebe kalmadan yükseliyor. Gecen maden suyu içtim hemen belli etti .

1 ay kullanıp ara vereceksin ..Sabah Akşam 1 bardak. Sarac oğlunun videosunu izle..kullandım 70lerden 8 indi prolakttin.
Son olarak bu kürü yaptığınızda ilaçta kullanıyor muydunuz? Bana daha herhangi bir tedavi yöntemi başlanmadı ama ilaca başlandığında hem ilaç hem bu çay iyice düşürmesin

Son olarak bu kürü yaptığınızda ilaçta kullanıyor muydunuz? Bana daha herhangi bir tedavi yöntemi başlanmadı ama ilaca başlandığında hem ilaç hem bu çay iyice düşürmesin
Bir kutuya 2 adet hap var. birer haftayla alınıyor kimine 2 gunde al diyorlar .. ikisinide kullandim hapi gece yatarken aldim bas donmesi bulanti yapıyor..

Bugün gittiğim doktorum yalancı prolaktin diye bişey varmış endokrinolojiye yönlendireceğim onların yazdığı testleri yaptırman gerekiyor dedi bakalım. Şuan ilaçlı mr sonucum çıkmadığı için ilaçda vermedi

Nasıl oluyormuş acaba yalancı prolaktin. Hiç duymadım daha önce. Sizde ki o mu olabilirmiş?

Evet olabilirmiş endokrinolojiye gitmedim henüz, gerçekten çok dengesiz bir hormon bi düşüyor bi çıkıyor
Bugünde ilaçlı mr a giricem tüm dualarınızı bekliyorum inşallah onda da bişey çıkmaz. Gelişimleri yazarım

Merhaba canım sordum doktoruma ilaç kullanırken korunmaya gerek yok dedi ama hamile kaldığını anladığında ilacı kesip doktora bildirmem gerekiyormuş.

Ne kadar çabuk vermişler mr randevunuzu. Benimki de yarın sabah.
İnşallah tertemiz çıkar sonuçlarınız ve çabucak olması gerektiği seviyeye düşer değerleriniz.
Endokrin içinde yönlendirmenizi yaptıysa doktorunuz randevunuzu hemen almaya çalışın. Tam dörtte açılıyor randevular ve çok çabuk doluyor. Aklınızda bulunsun. Ben 18 ine anca randevu alabildim.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Mr çekildikten on gün sonra sonuç çıkıyor doktorunuza öyle gidersiniz denmişti. Sonuçları endokrine mi göstermek gerekir yoksa yine kadın doğumcuya da gitmek gerekiyor mu? Kadın doğumcu endokrine sevketmişti bu sonucları onların da görmesi gerekiyor diye mrdan önce gittiğimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…