Prolaktin değeri

selamlar
Sizce prolaktin 24.65 değeri normal mi?
Tsh 1.5 çıktı o normal bence
Normal diye düşünüyorum canim tam bir bilgim yok ama denk geliyorum 35 e kadar normal bile buluyolar bazi yerde. 35 i cikinca gebelik icin skinti galiba.. yalniz incir cok tuketme prolaktin yukseltiyo..netten bakip yediklerine dikmat ederek dusurebilirsin

Bunu dediğiniz iyi oldu geçen ay bir günden bir incir kurusu yiyodum, yumurtalıklara iyi geliyor diye, bu ay tüketmiyicem

Bunu dediğiniz iyi oldu geçen ay bir günden bir incir kurusu yiyodum, yumurtalıklara iyi geliyor diye, bu ay tüketmiyicem
Iste biseylere iyi gelsin derken bi yandan hormon seviyesini yukseltebiliyoruz. Dikkat etmek gerek. Bde prolaktin degerini olcturmeden goguslere temas edilmemesi gerekiyor bide adetin 2. Gunu kani vermek daha doğruymus

Iste biseylere iyi gelsin derken bi yandan hormon seviyesini yukseltebiliyoruz. Dikkat etmek gerek. Bde prolaktin degerini olcturmeden goguslere temas edilmemesi gerekiyor bide adetin 2. Gunu kani vermek daha doğruymus
Ben yaptırtktan sonra adet oldum)) yarın adetimin 3cü günü ve fsh amh estradiol testleri yaptırıcam bakalım nasıl çıkıcak,eşim de spermiogram testi
2 aydır deniyoruz korunmasız ve hiç olmaması sorun olması korkutuyor beni

Bence yeniden prolaktine de baktır. Dusunemmeye çalış öyle şeyler. Bende 6 aydır istiyorum henüz olmadı ama doktorlar hep normal diyor hatta herkes bir yıl deniceksin diyolar. Nasip birazda tabi.. ilk ay da ya da ikinci ayda gebe kalanlarda var

Kızlar benden de sıvı geliyor 4 aydır dostinex kullaniyorum 4 ay önce 26 dün baktirdim 16 olmuş. 4 ay ilaç icmeme rağmen neden bu kadar az düşer değer doktor çok berbatti hiç bir sorumu cevaplamadi. Hala sıvı geliyor bu arada sıkınca. Kürtajdan kalma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…