Progestron

canım ben yaptırmıştım dü.şük çıktı.0.27 sonra 3 ay ilaç tedavisi oldum hamile kaldım gerçi arada çok ağladım ama.oldu sonunda.

rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip eder inşallah bende yaptırdım 11.7 çıktı adetim iki gün geçti bekliyorum pazara kadar bekliyecem olmazsam test yapacam pazartesi de kan verecem tabi o zamana kadar olmazsam heran adet olacakmis gibi hissediyorum

rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip eder inşallah bende yaptırdım 11.7 çıktı adetim iki gün geçti bekliyorum pazara kadar bekliyecem olmazsam test yapacam pazartesi de kan verecem tabi o zamana kadar olmazsam heran adet olacakmis gibi hissediyorum

maşallah çok güzel çıkmış banada haber ver inş hamilesindir:-)

ben laporoskonbı olmadan evvel 1o ve 11 çıkmıştı.amelıyatdan sonra 4.5 çıktı. çıkolata kıstı amelıyatı bayağı bı rezervı duşurmuş.:KK43:((( ne ılacı aldınız sız????? ben hayıt ıncır kullansam yukselırmıkıyaaaaaaaaaaaaaaaaaa bana amelıyat olduğumdan dolayı hıç bı aılaç vermedıler:KK43:(((((((((((

ben laporoskonbı olmadan evvel 1o ve 11 çıkmıştı.amelıyatdan sonra 4.5 çıktı. çıkolata kıstı amelıyatı bayağı bı rezervı duşurmuş.:KK43:((( ne ılacı aldınız sız????? ben hayıt ıncır kullansam yukselırmıkıyaaaaaaaaaaaaaaaaaa bana amelıyat olduğumdan dolayı hıç bı aılaç vermedıler:KK43:(((((((((((
him anladım canım ben bir tek klomen kullandım

canım ben duphaston kullandım üç ay.

yok canım çok şükür testler film felan hepsi temiz rabbimin izniyle inşallah en hayırlı zamanı bekliyoruz..

canım pkolu olupda hamile kalan forumda bi arkadaş vardı. çok isityormuş oda. sen soğan kürünü duydunmu arkadaş soğan kürü ile o ay hamile kaldığını söylemişdi.

X