Progesteron sonucu yorumlarmısınız lütfen

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
--------------------------------------------------------------------------------

kızlar tahlil yaptırdım progesteron 11.82 çıktı dr ii dedi ama yinede klomen verdi sizce kullanmalımıyım daha kaliteli yumurta oluyormuş adetin 3.günü başla dedi bu nasıl bir ilaç kullanan varmı aranızda ayın 16.bekliyorum bakalım adet olcakmıyım olmam inşallah tabi:)))))))))

dostinexe devam dedi bitinceye kadar kullanacakmışım değerim düştü ama yine kullan dedi bu iki ilacı birlikte alcakmışım bu klomenle hamile daha kolaymı kalınyor..

lütfen yorumlarınızı bekliyorum canlarım

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar tahlil yaptırdım progesteron 11.82 çıktı dr ii dedi ama yinede klomen verdi sizce kullanmalımıyım daha kaliteli yumurta oluyormuş adetin 3.günü başla dedi bu nasıl bir ilaç kullanan varmı aranızda ayın 16.bekliyorum bakalım adet olcakmıyım olmam inşallah tabi:)))))))))

dostinexe devam dedi bitinceye kadar kullanacakmışım değerim düştü ama yine kullan dedi bu iki ilacı birlikte alcakmışım bu klomenle hamile daha kolaymı kalınyor..

lütfen yorumlarınızı bekliyorum canlarım

canım değerlerin dr. dediği gibi gayaet güzel..
bende kullandım klomen yumurta yapıcı bir ilaç hiçbir yan etkisi yok...
sadece yumurtanı fazlalaştırıyo ve daha cok büyümesini sağlıyo...
ben 3 ay kullandım ama hamiş kalamdım iki arkadaşımda kullandı üçüz hamiş hamile kaldı..
yani hamiş kalanda var kalamayanda ben biraz stres yaptım ondan olmadı sanırım..
allahım yar ve yardımcın olsun canım herşey gönlünce olsun inş...

canım teşekkür ederim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq:

Bende ki sorunsa yumurtamin çatlama öncesi çok gelişmesi mesela gece ay regl 14.günü dr gittiğimde iki yumurta vardı biri 30.5mm diğeri 31.2 idi regl 21.günü gittim ve biri çatlamış diğeride 44.8mm olmuştu regl olunca 3.günü gittiğimde de dr bana klomen verdi 4.günü başladim ve sabah yarim akşam yarim olmak üzere 5gün içip bıraktım ve bu cuma günü dr kontrolüm var inşallah hayırlı sonuç sonucu bebeğime kavuşurum bu arada benim bu ay 7.denemem oluyor

Bende ki sorunsa yumurtamin çatlama öncesi çok gelişmesi mesela gece ay regl 14.günü dr gittiğimde iki yumurta vardı biri 30.5mm diğeri 31.2 idi regl 21.günü gittim ve biri çatlamış diğeride 44.8mm olmuştu regl olunca 3.günü gittiğimde de dr bana klomen verdi 4.günü başladim ve sabah yarim akşam yarim olmak üzere 5gün içip bıraktım ve bu cuma günü dr kontrolüm var inşallah hayırlı sonuç sonucu bebeğime kavuşurum bu arada benim bu ay 7.denemem oluyor

oo maşallah canım senin yumoşlar ne kadarda büyümüş öyle...
evet biraz fala büyük..zaten normalde en fazla 23mm veya 24.mm olunca catlıyo..
ama seninkiler fazla büyüyo....peki dr. bunların erken dönemde çatlaması için iğne vermiyomu...
valla şu kadınlar kulübünü cıkarana allah razı olsun..hiç duymadığımız şeyleri burda duyuyoruz..
canım allahım sanada en kısa zamanda hayırlı hamişlikler nasip etsin...

oo maşallah canım senin yumoşlar ne kadarda büyümüş öyle...
evet biraz fala büyük..zaten normalde en fazla 23mm veya 24.mm olunca catlıyo..
ama seninkiler fazla büyüyo....peki dr. bunların erken dönemde çatlaması için iğne vermiyomu...
valla şu kadınlar kulübünü cıkarana allah razı olsun..hiç duymadığımız şeyleri burda duyuyoruz..
canım allahım sanada en kısa zamanda hayırlı hamişlikler nasip etsin...

Ay inşallah benimde dileğim o canım bilmiyorum çatlama iğnesi verirmi vermez mi bilmiyorum yarın dr gittiğimde belli olur bu çatlama iğnesi ağrı yapıyor mu acaba senin bir fikrin varmı

Ay inşallah benimde dileğim o canım bilmiyorum çatlama iğnesi verirmi vermez mi bilmiyorum yarın dr gittiğimde belli olur bu çatlama iğnesi ağrı yapıyor mu acaba senin bir fikrin varmı

inş. canım herşey istediğin gibi olur..
bence vermesi lazım cünki catlamaya bilir bu şekilde..
evet canım ben bir kez oldum..ağrı yapıyo ama öyle cok değil..ağrı yapmasınında nedeni yumurtalar catladığı için..
bakalım yarın ne dicek dr.

dr banada böyle bir iğneden bahsetmedi sizce sormalımıyım o iğnesiz klomen işe yaramazmıki

dr banada böyle bir iğneden bahsetmedi sizce sormalımıyım o iğnesiz klomen işe yaramazmıki

Sen bir sor istersen yarın bende dr gidince sorucam şöyle birşey klomen yumurtalarım sağlıklı gelişmesi için kullanılıyor çatlama iğnesi işe yumurtalarım kist olmadan atlamasını ve döllenmenin kolaylaşmasını sağlıyor sağolsun kk bende burdan öğrendim hepsini

Sen bir sor istersen yarın bende dr gidince sorucam şöyle birşey klomen yumurtalarım sağlıklı gelişmesi için kullanılıyor çatlama iğnesi işe yumurtalarım kist olmadan atlamasını ve döllenmenin kolaylaşmasını sağlıyor sağolsun kk bende burdan öğrendim hepsini

yarın bi sor bakalım canım ne diyecek bakalım drun burda benimlede paylaşırsan söylediklerini sevinirim Allah yardımcın olsun canım inşallah herşey yolunda gider

ya bişey daha sorabilirmiyim bu yumurta takibi için muayene alttanmı yapılıyor yoksa karındanmı bakılıyor bu konuda biraz cahilim bağışlayınohaoldumsmileohaoldumsmile

yarın bi sor bakalım canım ne diyecek bakalım drun burda benimlede paylaşırsan söylediklerini sevinirim Allah yardımcın olsun canım inşallah herşey yolunda gider

Ben dr geldim ve 3 tane yumurtam gelişmiş çatlama iğnesine gerek yok dedi bir hafta hergün ilişki ve sonrasında yarın saat kalmadan yat dedi birde ilaçtan dolayı ağrı yaparmış çatlarkem ağrı kesici içme dedi bu kadar

teşekkür ederim canım haber vediğin için inşallah senin için herşey güzel olur dr bana yumurta takibi falan için gel falan demedi klomen kulllanmsam ama dr takip için gitmesem olurmu şu alttan muuayene olayı çok canımı sıkıyor istemiyorum yani sadece ilaçlada olurmuki

Olmaz canım benim belkide ilaç daha kötü yapar durumunu ne yapıcan mecbur gözünü kapayıp açıcaksin ben tam 10 defa açtım şimdiye kadar dr yanında ne yarın mecbur ama dr tedavisiz kendi kafana göre ilaç kullanma derim ben

kızlar benim progesteron sonucum 9,65 çıktı. doktorum iyi dedi. normali 6 ymış galiba. hamile kalma şansım devam ediyomu dedim evet dedi. siz nedersiniz hala devam ediyomudur acaba ???:KK49:

Merhaba kızlar, daha oncede yazmıstım.adetimin 21. gunu bugun progesteron tahlılı yaptırdım. sonuçlar şöyle bilgili arkadaslarımız yorum yapabılırse sevınırım;

Progesteron 19,03

Erkek : 0,14 - 2,06 ng/mL Kadın Foliküler faz : 5,16-18,56 ngmL Luteal faz : <0,08 - 0,78 ng/mL Post menapoz : <0,08 - 0,78 ng/mL Hamilelik 1. Trimester :4,73-50,74 ng/mL 2. Trimester :19,41-45,30 ng/mL

ALLAH TUM ISTEYENLERE BEBİŞLERİ EN KISA ZAMANDA VERSİN İNŞ.

:emir_bebek::emir_bebek:

X