Progesteron hormonu

Yani ben olsam net ve dogru sonuc almak adina beklerim)
Ama siz onumuzdeki ayi bekleye bilmiyorsaniz ise baktirin
Açıkcası ben rahim filmide çektirmek istiyorum çünkü biz 1 senedir istiyoruz ve bu süre zarfında hiç gebelik yaşamadım. Rahim filmide adetten sonra çekiliyormuş o yüzden benim her şekilde adetimi beklemem gerekiyor.

Cektirmenizde fayda var. Bazen gordugum kadariyla orda sorun uasayanlar da oluyor. InsAllah sizde bole durum olmaz.

Bu degeriniz hep mi bole dusuk cikti? Doktora danistiniz mi? Bole dusuk deger oldugu zaman gebelikte bildigim kadariyla ilacla yukselte biliyorlar
Ya benim durumum çok karışık ya ben 11 le ogrendim 2 gun sonra 18 oldu sonra adet oldum kimyasal dedim daha da betaya bakmadım meğerse yükselmeye devam etmiş dün 252 çıktı bugün 334 Altan muayene oldum rahim duvarı ince dedi dis gebelik olabilir dedi şuan da kanamam var 1500 olunca belli olur diyorlar kesin dis gebelikte demiyorlar ama progesteron çok dusuk dediler

Allah yardımcınız olsun.
O zaman siz her gün tahlil veriyorsunuz her halde sonuçta bir atrışı görmek için ? Progesteronun düşük olduğunu ben de görüyorum deseydiniz , önemli olan çözümm. Doktorlar da garip

Cektirmenizde fayda var. Bazen gordugum kadariyla orda sorun uasayanlar da oluyor. InsAllah sizde bole durum olmaz.
İnşallah yaa birde progesteron düşüklüğü kronik strese bağlı olabiliyormuş doktorunuzun dediği gibi sağlıklı beslenme, düzenli uyku ve spor şart gibi gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…