Progesteron hakkında bilgisi olan yok mu

Progesterona neden baktiriyorsunuz ki. Ben de şuan 6 haftalık hamileyim sadece betaya bakıldı kendinize bunu sorun yapmayın
Ya düşük olunca dış gebelik veya boş gebelik olabilirmiş onun için sordum kendi doktorum 6.43 yeterli dedi ama Bi başka doktor düşük dış gebelik veya boş gebelik olabilir dedi kafam karıştı yoksa beta hcg artışında sorun yok dendi

Ya düşük olunca dış gebelik veya boş gebelik olabilirmiş onun için sordum kendi doktorum 6.43 yeterli dedi ama Bi başka doktor düşük dış gebelik veya boş gebelik olabilir dedi kafam karıştı yoksa beta hcg artışında sorun yok dendi
Beta artışında sorun yok gönlünü ferah tut ♥️ keseyi ve kalp atışını duyduktan sonra hepsi geçicek zaten ki stres korku şu evrede bebeğini daha çok etkiler rahat olmaya bak 🎉🤲

Canım stresini çok iyi anlıyorum ama suan stres bebiş ve senin için daha zararlı.Gönlünü ferah tut zaten bir doktor normal olduğunu söylemiş ve bebiş daha cok küçük beta hcg den de belli zamanla artıcaktır🥰

Merhaba benim de beta hcgm 890 progesteronum 5.32 çıktı progestan fitil verdiler kanamam da olduğu için. Naptınız acaba bir gelişme oldu mu😕
Merhaba bnm betam yükseldi 1940 oldu kese gözüktü Progesteron için bnde ilaç kullanıyorum ama kanama olmadı cok gecmiş olsun

X