Progesteron düşüklüğü

Merhabalar, Genelde progesteron testi adet döngüsünün 21 veya 22ci günlerinde yapılıyor. Ben de doktorumun önerisi ile 21ci gün yaptırdım ve bende de 1 çıktı çok düşük yani).Doktorum Adet olduktan sonra 12 ila 25ci günler arası 3 ay içinde her gün 2 kere ayni saat ve ayni dakikada DUPHASTON ilaçını içmemi önerdi. Bu ilaç ovu zamanlarında progesteron hormonunu sağlıyor onun sayesinde de eger döllenme olmuşsa tutunmayı sağlıyor. 3 ay adet görmeyen arkadaşım da bu ilaçı kullandıktan 2 hafta sonra hemen beklemedik şekilde gebe kalmıştı

Bu arada prolaktin değerinize de bakmayı tavsiye ederim. Yine adet döngüsünün 21 yada 22ci gününde.

Merhaba sanırım yanlış zamanda yapıldığı için çok düşük çıktı ovulasyon döneminde doktora ultrason için gittim yumurtan gözüküyor catlamani takip et dedi ovulasyon testi yapıyordum çatlamayi gördüm hep düşük olursa çatlama olmazmış öyle anladım aynı zamanda banada duphaston ilacını verdi takviye olarak sanırım onu kullanıyorum bakalım

Bende ovu testi hep yanlış gösterdiği için malesef takip edemiyorum da. Sizin adet döngünüz nasıl ?

Bende ovu testi hep yanlış gösterdiği için malesef takip edemiyorum da. Sizin adet döngünüz nasıl ?
Benim adetlerim çok şükür düzenli bı sıkıntı yaşamıyorum innovitanin ovulasyon testini kullanıyorum doktorumla eş zamanlı ultrasonda göründüğü için suanlik güveniyorum ona benimde ilk tecrübelerim bu konuda ama bu markayı kullanabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…