PROGESTAN KULLANIYORUM ANORMAL BIR KANAMAM VAR

mihriccc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
22
3
24
Arkadaşlar adet düzensizliginden kaynaklı doktor progestan yazdı. Hamile değilim adet oldum 12. Gün başladım bir hafta sıkıntı olmadı ama sonra kanmam oldu bazen az bazen çok bazen kırmızı bazen siyah bugün 20 gün oldu ve kanamam daha da arttı gebelik istediğim için ilacı bıraktım normal mi ha bu arada başka bir doktora gittim normal olduğunu söyledi de doğru dürüst dinlemedi bile beni folik asitte kullanıyorum bu arada ve ilacı ağız yoluyla kullaniyodum. Buna benzer şeyler yaşayanlar oldu mu

Arkadaşlar adet düzensizliginden kaynaklı doktor progestan yazdı. Hamile değilim adet oldum 12. Gün başladım bir hafta sıkıntı olmadı ama sonra kanmam oldu bazen az bazen çok bazen kırmızı bazen siyah bugün 20 gün oldu ve kanamam daha da arttı gebelik istediğim için ilacı bıraktım normal mi ha bu arada başka bir doktora gittim normal olduğunu söyledi de doğru dürüst dinlemedi bile beni folik asitte kullanıyorum bu arada ve ilacı ağız yoluyla kullaniyodum. Buna benzer şeyler yaşayanlar oldu mu

Slm aleykum Ben duzenli regal olmam 4 at duzenli 2 ay olmam Ben yumurtalarimi nasil catladigiini bilecem ve yapmaliyim bana yardim edermisiniz bi takim testler varmis hamilelik testi gibi nerden ve nasil alacam is mi ne acana uardim lutfen 3 asilamam bu gun kan verdim tutmamis cok uzgunum esim cok istiyor gobekten asilama yapalum dedi doktor tup bebek dedim bende ama 50 bin tl dedi doktor O cok zor benim icin simdiden tskller

X