Aile Planlaması Progestan kullanırken hamile kalan var mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

yesimmm999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2017
289
106
27
Kızlar bende adet düzensizliği var folik asitle birlikde progestan kullanıyorum . Progestan yumurtalıkları çatlatır mı ? Hamile kalan var mı çok baş dönmesi yapıyor ve acaba hamilemiyim diyorum acil yardımm.

Soruların cevabını bilemiyorum ama hamileliğimin başında lekelenme olduğunda ben de kullanmıştım. İlacı sabahtan alıyordum ve öğlene doğru acayip baş dönmesi yapıyordu. İlacı bırakınca baş dönmesi de bitmişti. Belki ilaçtandr?

İlaçtan olduğu biliyorum ama ne bileyim ya . Az kaldı.zaten bi gidiyim de kontrole ne diyecek bakalim

Ben hamilelikten sonra başladım kullanmaya, hamilelik öncesi doktor klomen ve ovitrelle verdi

Ben hamilelikten sonra başladım kullanmaya, hamilelik öncesi doktor klomen ve ovitrelle verdi

Benim bugün bitti ilacım. 1 hafta bekleyecem sonra doktora gidecem ve bekarken adet olsam diye dua ederken simdi adet olmayım diyorum. Ilaç kullanmakta çok zor hicbir yakınım bilmiyor arkadaşlarım. Bi annem kimseye anlatmamakta soramamakta çok kötü burdan bilgiler ediniyorum .

Bende suan Progestan kullanıyorum suan doktorun vermesinde ki sebep tüp bebek tedavisindeyim bebeğin tutunması icin Rahmi hazırlıyor gebelerde dusuk olmasın diye kullanılıyor

Bana adet görmem için verdi 1 kutu bitti şimdi 7 gün bekliyorum bakalim hastalanacakmiyim.

Stres yapma canım emin ol bak olacakmı olmayacakmı diye aklından geçirmen bile gecikme yapıyor bu kötülüğü kendime 3 yıl boyunca yaptım kuzenim kadın Doğum uzmanı o bana dediki böyle her gün stres yap olmayım olmayım inşallah hamileyimdir diye kendini strese soktukça istersen adetini 1 yıl bile tutabilirsin aman nolursa olsun ya diyip rahat bırak kendini 1 hafta içinde hastalanırsın zaten dedi hakkaten öyle hiçbir kistim problemim olmadığı halde bi ara o kadar takıntı yaptım ki 50 gün gecikti

Progeston baş donmesi cok yapiyor adeti de duzene sokuyor sanki. Ben duzensizlik oldu bikac kez 2 kere duzenli kullandim soraki adet zamanlarimda 1 2 kere kullansam hemen oluyorum baktim ki biraktim duzenli gidiyor suan biraktim yan etksii oluyor zaten

Hakkımızda hayırlısı kuzum . Herşeyin hayırlısını versin rabbim . Çok kafaya takiyorum. Ama bu aydan sonra oluruna bırakıcam.eger hamile deilsem

Evet acayip baş dönmesi yapıyor. Bunyem sarsılıyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…